Supë me karkaleca dhe finok; Byreçka me lakër; Qofte me brokoli dhe kaçkavall /

SHIJE - - FAQE 1 -

Sapo hyn shkurti, thuajse gjithë të dashuruarit preken nga ethet e dhuratave. Me se t’ia bësh qejfin njeriut të zemrës? Lule, parfum, një libër, çokollatë, bizhuteri? Asnjë prej alternativave nuk ju ka joshur dhe jeni ende në kërkim të një surprize ndryshe nga vitet e kaluara? Ja ku e keni përgjigjen! Një drekë apo darkë romantike, me tryezën e mbushur nga duart tuaja, me ngjyra, shije e pjata me zemra… Kjo është ajo që sugjerojmë, për ta përmbushur sa më mirë detyrën, Vjollca Xhunga, drejtuesja e kuzhinës në “News 24” ju vjen në ndihmë…

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.