Luani

SHIJE - - MIRËQENIE -

drithëra, oriz, qitro, mollë, pjeshkë, patate, karota, panxhar, kale, spinaq, brokoli, të gjitha bimët jeshile, arrë, bajame, fara luledielli.

ushqimin me erëza dhe

bulmetrat.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.