Preokret vezira Travnik - Zvijezda 3:1 (2:1)

Oslobodjenje - - OGLASI - ENI news

Stadion Pirota. Gledalaca 500. Sudija: Goran Parad`ik (Ljubu{ki) 7. Pomo}nici: Elvis Pro{i} (Cazin) i Asmir Budimli} (Biha}). Delegat: Ramiz Omanovi} (Biha}). Strijelci: 0:1 - Ordagi} (24pen), 1:1 - Dudi} (25), 2:1 - Kari} (45), 3:1 - Nuhi} (46). @uti karton: Maksumi} (Zvijezda). Crveni karton: od 48. minute Maksumi}.

TRAVNIK: Nurkovi} 6, Terzi} 6,5, Jusi} 7, Dudi} 7,5 (od 56. Gavri} 7), N. Varupa 6,5 (od 46. Nuhi} 7), Helvida 7, Hase~i} 7, La{tro 7, Sa- dikovi}7,Guerra6,5(od70.Nunes-), Kari} 7. Trener: Osmo Bajri}.

ZVIJEZDA: Brki} 5,5, Zuli} 5, Adam 5,5, Ordagi} 6 (od 60. Zuhri} -), Spasojevi} 5,5 (od 71. D`aferovi} -), Dedi} - Me{anovi} 5,5 (od 51. Ja{arevi} 5,5), Karavdi} 5, ^oli} 5,5, Islamagi} 6, Maskumi} 5, Kuzmanovi} 5,5. Trener: Nermin Huseinba{i}.

Nogometa{i Travnika slavili su zaslu`enu pobjedu protiv Zvijezde rezultatom 3:1. Gosti su u 24. minuti stigli do vodstva preko Ordagi}a, koji je pogodio sa bijele ta~ke. Ipak, radost gostiju nije dugo trajala, ve} u narednom napadu Dudi} se odli~no snalazi i poravnava na 1:1, a u posljednjim trenucima prvog dijela Kari} rutinski realizuje kontru za 2:1.

Samo{tojepo~elodrugopoluvrijeme, rezervista Nuhi} {utirao je sa vrha kaznenog prostora i zatresao mre`u Brki}a. U 48. minuti Zvijezda ostaje sa deset igra~a jer je isklju~enMaksumi}iodtogtrenutkapobjednik je bio poznat.