FILM­SKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - SUBOTA, 13. 10. PROGRAM - -

HBO

07:50 Da­ma i skit­ni­ca

09:10 Uboj­stvo u Ori­ent Ex­pre­ssu 11:05 Thor 13:00 Po­ru­ka za te­be 14:50 Že­ne 20. sto­lje­ća 16:50 Thor: Svi­jet ta­me 18:45 Pe­pe­lju­ga 3: Put u proš­lost 20:00 Iz ni­šta­vi­la 21:50 Uboj­stvo u Ori­ent Ex­pre­ssu 23:45 Deč­ki ne pla­ču

HBO 2

06:25 Rio 08:00 Ču­des­ne zvi­je­ri i gdje ih na­ći 10:10 Fik­s­na li­ni­ja 11:45 Co­co i ve­li­ka taj­na 13:30 X-Men: Pr­va ge­ne­ra­ci­ja 15:40 Od­lu­či se 17:15 Lego Bat­man film 19:00 Bat­man v Su­per­man: Zo­ra pra­ved­ni­ka 21:30 Cas­tle Rock 22:30 Bi­je­lo II 23:15 Kro­ni­ke Ti­mes Squ­area II 00:15 Cr­no je­ze­ro

CINESTAR TV

08:00 Alp­ha i Ome­ga 09:40 Mo­on­dan­ce Alexan­der 11:25 Babysit­ting 13:00 Bi­jeg iz Gu­la­ga 15:25 Ins­tru­men­ta­rij smrt­ni­ka: Grad od kos­ti­ju 17:45 Zov pri­ro­de 19:15 Sve o jed­noj dje­voj­ci 21:05 Za­čin za brak 22:55 Poput bje­lo­kos­ti

FOX CRIME

14:00 Sher­lock i Wat­son 16:45 Svje­ža krv 17:50 De­tek­ti­vi 18:55 De­tek­ti­vi 19:55 Ca­in 21:05 Ins­tin­kt 22:00 Har­row 22:55 Zlo­či­nač­ki umo­vi 00:45 Laž­na zas­ta­va 01:40 Odjel za is­tra­ge

CINEMAX

10:20 Ti­gar i zmaj 12:20 Evo maj­mu­na 12:45 Re­zerv­ni plan 14:30 Kung fu fr­ka 16:15 Pi­ja­ni uči­telj 18:05 Ša­olin­ski no­go­met 20:00 Gos­po­din Avi­la IV 21:05 Sa­nji­va do­li­na 22:50 Noć od 1000 sa­ti 00:25 Mi­lo­srd­ni ubo­ji­ca

FOX LI­FE

09:20 Ku­ća­ni­ce 12:05 Ni­kad me ne os­tav­ljaj 14:00 Rat u ku­ći 15:15 Mick 16:10 19. pos­ta­ja 17:05 Ka­ko sam upoz­nao va­šu maj­ku 19:00 Frag­men­ti ži­vo­ta 20:00 Moj Ge­or­ge 22:00 Ku­ća­ni­ce 00:45 Ka­ko sam upoz­nao va­šu maj­ku

EPIC DRA­MA

15:30 Mu­ške­ti­ri 17:20 Pre­okret: Wa­shin­g­to­no­vi špi­ju­ni 18:45 Sat­ni­ja X 20:15 Be­owulf: Po­vra­tak u Shi­eld­lan­ds 21:00 En­de­avo­ur - Mla­di Mor­se 22:30 Blud­ni­ce 23:20 Pre­okret: Wa­shin­g­to­no­vi špi­ju­ni 00:50 Sat­ni­ja X

TV 1000

06:15 Ka­ko je Grin­ch ukrao Bo­žić 08:00 Ace Ven­tu­ra 2: Kad pri­ro­da zo­ve 09:35 Ni­ti vi­dim, ni­ti ču­jem 11:15 Za­štit­nik 12:55 Evo­lu­ci­ja 14:35 Za­ni­ma­nje špi­jun 16:45 Dvi­je ses­tre za kra­lja 18:40 Iskup­lje­nje u Shaw­shan­ku 21:00 Čud­ni da­ni 23:25 Kra­lje­vi­na 01:15 Pri­ča iz Bronxa 03:15 Mrak mrak film (2001.)

KI­NO TV

08:00 Špi­jun­ske igre

10:00 Žes­to­ka da­ma 12:00 Ba­tler 14:15 Naj­bo­lji re­cept 16:05 Bra­ća Blo­om 18:05 Pa­kao pod mo­rem 20:15 Pod va­trom snaj­pe­ra 22:00 Mo­ja lju­bav­na pri­ča 00:05 Izvan­ze­malj­ska ot­mi­ca 02:00 Pa­kao pod mo­rem

FILM CINESTAR TV21:05

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.