Aşk Psikoloğu “Cellât” oldu

Havadis Gazetesi - - NEWS -

İstanbul Medyası onu yazılarından ünlü isimlerde aşk acısı çekenlere verdiği destekten dolayı “Aşk Psikoloğu” diye tanırlar. Işıl Evrim Akgül iyi bir kalemdir, köşe yazıları merakla takip edilir, keyifli yazılar kaleme alır. Deneyimlerini, yaşadıklarını ise kitaplarında toplar.

Geçen hafta kitabının kapağını yollayıp lansman gecesine davet etti. Kıbrıs’ta olacağımdan ne yazık ki bu keyifli gecede yer alamayacağım ama sizi Işıl’ın kitabından haberdar etmek istedim. Yeni kitabının adı “Cellat”.

Yaşanan büyük aşkların tanığı ve bu aşkların açtığı yaraları saran bir sırdaş olarak “Cellat” isimli kitabında yine büyük bir aşkın ardından yaşananlardan yola çıkarak yazmış Işıl kitabını. Keyifle okuyacağınızı ve mutlaka kendisinizden bir şeyler bulacağınız bu kitabı tavsiye ediyorum.

Hele kitabın yazarı işinin ustası olunca beklide uzun uzun kendinizi anlatacağınızı ve anlayacağınızı bir seans yaşayacaksınız bu kitapla. Bu arada bu Işıl’ın ilk kitabı değil bilesiniz. Kitapevine uğradığınızda diğer kitaplarını da edinmenizi tavsiye ederim.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.