Oshan: “Kazanmak istiyoruz”

Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, bu hafta deplasmanda karşılaşacakları Ozanköy karşılaşması ile ilgili Havadis’e konuştu:

Havadis Gazetesi - - NEWS -

“Kolay olmadı”

Üçüncü haftada, evlerinde oynadıkları Gençlik Gücü karşılaşmasında,başarılı futbolun yanı sıra, güzel bir galibiyet aldıklarına dikkat çeken Caner Oshan, “Ancak, kolay olmadı. Girdiğimiz gol pozisyonlarının bir kısmını, kaleci Çağatay’ın başarılı oyunu nedeniyle değerlendiremedik.

ÜST DÜZEY MÜCADELE:

“Ozanköy; zemini düzgün olmasına mukabil, diğer statlara göre dar oluşu nedeniyle sahalarında iyi oynayan bir takım” ifadelerini kullanan Caner Oshan, “Üst düzey mücadele sergileyerek kazanmak istiyoruz” dedi

İkinci golün geç gelmesi ile de sıkıntılı bir süreç yaşadık” ifadelerini kullandı.

“İyi bir çıkış yakalamış durumdayız”

“Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağımız Ozanköy karşılaşmasının, kendi sahasında ve seyircisinin önünde oynayacak olan rakibimizin daha galibiyetle tanışmamış olması nedeniyle, zor geçeceğinin bilincindeyiz.

Zira,Ozanköy; zemininin

düzgün olmasına mukabil diğer statlara göre dar oluşu nedeniyle sahalarında iyi oynayan bir takım. Buna mukabil biz de, çok genç, ancak deneyimli, çok koşan, çok çalışan ve kazanma azmi yüksek olan güçlü bir ekibiz. Ve bu nedenle de iki haftadır, iyi bir çıkış yakalamış bulunmaktayız” dedi.

“Seyir zevki yüksek bir müsabaka”

“Hem izleyenlere seyir zevki yüksek bir müsabaka seyrettirmek ve hem de üst düzey mücadele sergileyerek kazanmak istiyoruz” diyerek sözlerini sürdüren Teknik Direktör Caner Oshan, “Sakat olan Ahmet Coşkun’un son durumu, karşılaşma öncesinde yapılacak olan son kontrolde belli olacak” şeklinde konuştu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.