Şampiyon Faik Amcaoğlu-Salım Özeren

Mesarya Darts Birliği tarafından 6 ayak üzerinden düzenlenen Çiftler Darts Turnuvası tamamlandı

Havadis Gazetesi - - NEWS -

Mesarya Darts Birliği tarafından düzenlen ve 6 ayaktan oluşan para ödüllü Çiftler Darts Turnuvası, geçtiğimiz çarşamba akşamı Düzova Spor Kulübü’nde gerçekleşen maçlarla sonuçlandı.

Altı haftadır devam eden turnuvada, son hafta karşılaşmalarında da birinci gelen Faik Amcaoğlu-Salim Özeren çifti turnuvanın da şampiyonu oldu.

6. hafta karşılaşmalarında ikinciliği Sezgin ŞimşekMustafa İmamoğlu alırken, Akın Aşıkcan-Osman Sunisioğlu çifti ise üçüncü oldu. En yüksek sayıyı Cemal Kozansoy atarken (140), en az dartsta bitiren Faik Amcaoğlu-Salım Özeren çifti oldu (15 ok).

Sezgin Şimşek ise en yüksek sayıda bitiren (90) ve göbekten finish ödülünü kazandı.

Turnuvanın sonunda, şampiyon Faik AmcaoğluSalım Özeren olurken, Akın Aşıkcan-Osman Sunisioğlu çifti ikinci, Savaş ŞimşekMustafa Awwad çifti ise üçüncü oldu.

Dereceye girenleri ödülleri Mesarya Darts Birliği Başkanı Cemal Göçmen Gezdigeldi tarafından verildi.

Bu arada Turnuvanın 2.’si olan Akın Aşıkcan-Osman Sunisioğlu çifti kazandıkları para ödülünü, bugün Cihangir’de yapılacak olan Lösemili Çocuklar Yararına Darts Turnuvası’nda, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlamaya karar verdiklerini söyleyerek, vakfa destek belirttiler.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.