Cumhuriyet için koştular

Havadis Gazetesi - - SPOR -

Atletizm Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 15 Kasım Cumhuriyet Yol Koşusu dün Lefkoşa'da yapıldı

Atletizm Federasyonu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 15 Kasım Cumhuriyet Yol Koşusu dün Lefkoşa'da yapıldı.

Başkentte gerçekleşen yol koşusu, Küçük Kızlar (800 Metre), Küçük Erkekler (1000 Metre), Yıldız Kızlar (1500 Metre), Yıldız Erkekler (2000 Metre), Genç Kızlar (2000 Metre), Genç Erkekler (3000 Metre), Kadınlar (8000 Metre) ve Büyük Erkek (8000 Metre) olmak üzere 8 ayrı kategoride yapıldı.

Ferdi ve takımsal klasmanda değerlendirilen yarışta kadınlar kategorisinde takım olmadığı için sadece ferdi değerlendirme yapılırken büyük erkekler kategorisinde ise tek takım olan GKK birinci oldu.

Ferdi dereceye girenlere madalyaları ile takımsal klasmanda dereceye girenlere kupaları yarış sonunda düzenlenen ödül töreninde Atletizm Federasyonu Başkanı Hüseyin Eğitmen, MEB Ortak Hizmetler Dairesi Müdürü Ersin Doğaç, Kıbrıs Gazisi Ast Subay Ahmet Doğan ve okul öğretmenleri tarafından verildi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.