Genco “Abartmışım” dedi

Havadis Gazetesi - - NEWS -

BURAY’DAN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ:

Ülkemizin Türkiye Pop dünyasındaki gururlarından Genco, yeni single’ı “Abartmışım”da sanatçı dostu Buray Hoşsöz’ün vokal ve fikir desteğini aldı

Türkiye Pop Müzik dünyasında iyi bir yer edinen ülkemizin yetiştirdiği şarkıcı Genco Ecer “Abartmışım” adını taşıyan yepyeni single’ını tamamlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Çalışmanın klibini Avusturya Hallstatt’ta çeken Genco 3 gün süren çekimlerde odlukça keyifli anların yaşandığını söyledi.

Klip yönetmenliğini Coşkun Turgut’un, proje ve yapımını Selim Akar’ın üstlendiği klibin büyük beğeni kazanacağı düşünülüyor.

Genco’ya “Abartmışım” şarkısında vokal ve fikir desteği veren kişi ise Türkiye sahnelerindeki bir diğer gururumuz Buray Hoşsöz oldu. Parçaya vokal yapan ve kayıtlarda güzel fikirleriyle Genco’nun yanında olan Buray tam bir arkadaşlık örneği sergiledi.

Bayramdan sonra piyasaya çıkacak çalışma için konuşan Genco Ecer “Bilinen şarkılarımın aksine, bu sefer duygusal ve herkesin kendinden bir şeyler bulacağı, herkesin yüreğinin bir köşesine dokunacak bir şarkı.” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.