HP Lefke’de etkinlik düzenledi

Havadis Gazetesi - - NEWS -

Halkın Partisi (HP) Lefke’de etkinlik düzenledi. Etkinlikte HP Lefke Belediye Başkan adayı Fehmi Çamlıköylü önceliklerini anlattı, bu yarışın kazananı olacaklarına dair inancını yineledi.

“Birçok sorun olduğunu biliyoruz, bu sorunları bütünlüklü bir yaklaşımla aşabileceğimize inanıyoruz” şeklinde konuşan Çamlıköylü, “Tam gün hizmet veren, üreticiye destek olan, güçlü ve hesap verebilir bir yapıya sahip Lefke Belediyesi bizim yönetimimiz altında hayal değil” dedi.

Doğayla iç içe olacak bir kent yaratmanın önemine değinen Çamlıköylü, turizmden azami payını alan bir Lefke’nin bölge halkının da daha mutlu ve huzurlu olmasına temel oluşturacağını söyledi.

Denktaş: Birlikte başaracağız

Etkinlikte konuşan DP Genel Başkanı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, “Lefkemiz Fehmi kardeşimizle daha güzel bir olacak, bunu birlikte başaracağız” dedi.

Özersay: HP’li belediyeler tam gün hizmet vermeli

Bölge halkına hitaben konuşan HP Genel Başkanı Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ise çalışan “HP’li belediyeler kentlerimizi iyi yönetecek, kötü yönetimden kaynaklanan mutsuzluklara son verecek, nitelikli bir kadroyla Fehmi kardeşimizin liderliğinde huzur veren bir kenti halkımızla birlikte kuracak, neşeli insanların dolaştığı kentleri hayal olmaktan çıkarıp gerçek yapacağız” dedi. Özersay, insanımızın hizmet beklediği birçok konunun varlığının bilincinde olduklarını ve bu hizmetin hızlı sağlanabilmesi ve sorunları aşmanın yanı sıra yeni yatırımların önünün açılabilmesi için HP’li belediyelerin tam gün hizmet vermesi gerektiğine işaret etti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.