MTG’denkalecihamlesi

Havadis Gazetesi - - NEWS -

YUSUF YONTAR, MTG İLE ANLAŞTI:

16 gün önce ilk kez Havadis’in duyurduğu transfer haberinde olduğu gibi, başarılı kaleci Yusuf Yontar, Mağusa Türk Gücü’yle anlaşma imzaladı

2018-2019 sezonu için kolları sıvayan MTG, savunmasını güçlendirmek için Maraş’ta forma giyen Orhan Kalaycı’yı transfer etmişti.

Kaleci mevkisine ise, 16 gün önce ilk kez Havadis’in duyurduğu gibi, Yenicami’de şampiyonluklar yaşayan ve geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Binatlı’da geçiren, genç ve başarılı file bekçisi Yusuf Yontar’ı, Yenicami’den 3 yıllığına bonservisli olarak renklerine bağlayarak önemli bir transfere daha imza atmış oldu.

Genç kaleci Yusuf Yontar

yaptığı açıklamada, Mağusa Türk Gücü Başkanı Koral Bozkurt’a kendisini bu büyük camiaya laik gördüğü için teşekkür ederken, bu transferin gerçekleşmesinde kendisine yardımcı olan Yenicami Ağdelen Kulübü’ne de teşekkür etti.

Yontar, önümüzdeki sezon için elinden gelenin fazlasını yapıp Mağusa Türk Gücü’nü hak ettiği yerlere taşıyacağını ve burada şampiyonluklar yaşamak istediğini ve burada çok güzel 3 sezon geçirmek istediğini de ifade etti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.