MTG ikinci kaleci transferini de yaptı

Havadis Gazetesi - - HABER -

GENÇ KALECİ UFUK MTG’DE:

Mağusa Türk Gücü, kaleci mevkiine, Yenicami’den Yusuf Yontar’ın ardından, geçtiğimiz sezonu Türkiye Bölgesel Amatör Ligi (BAL)’da Alibeyköyspor’da geçiren Küçük Kaymaklı’nın lisanslı futbolcusu olan genç kaleci Ufuk Şimşek’i de bonservisli olarak kadrosuna kattı

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü transferde bombaları patlatmaya devam ediyor.

Defans bölgesine Maraş’tan Orhan Kalaycı, kaleci mevkisine ise Yenicami’den Yusuf Yontar’ın ardından, geçtiğimiz sezonu Türkiye Bölgesel Amatör Ligi (BAL)’da Alibeyköyspor’da geçiren Küçük Kaymaklı’nın lisanslı futbolcusu olan genç kaleci Ufuk Şimşek’i de bonservisli olarak kadrosuna katarak, transferde adeta şaha kalktı.

Ufuk: Şampiyon olmak için elimden geleni yapacağım

Genç kaleci Ufuk Şimşek

yaptığı açıklamada, geçen sezon BAL Ligi ekiplerinden İstanbul Alibeyköyspor’da oynadığını ve şampiyon olarak Spor Toto 3. Lige yükseldiklerini belirtirken, Mağusa Türk Gücü’nden teklif geldiğinde Türkiye defterini tamamen kapattığını ve böyle büyük bir camiaya geldiği için çok mutlu olduğunu belirtti.

Şampiyon olmak için elinden gelen en iyi performansı sergileyeceğini belirten Ufuk Şimşek, bu formayı kendisine laik gördüğü için Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü Başkanı Koral Bozkurt’a çok teşekkür ettiğini belirtti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.