Lefke’de Lefke’de Lefke’de ralli ralli ralli heyecanı yaşandı

Lefke Şenlikleri kapsamında düzenlenen Lefke Ralli Sprint’ iyoğun izleyici kitlesiyle dün düzenlendi

Havadis Gazetesi - - SPOR -

BİRİNCİLİK MULLA -ÇAĞRA İKİLİSİNİN:

On üç ekibin start aldığı yarışta birinciliği Halil Mulla-Mehmet Çağla ikilisi elde ederken, ikinciliği Fikri Macila – Hasan Macila ikilisi yakaladı. Rakiplerinden çok az bir farkla finişe gelen Edim Macila – Eser Harper ikilisi ise yarışta üçüncü oldu

BIRINCILIK MULLAÇAĞRA IKILISININ:

On üç ekibin start aldığı yarışta birinciliği Halil Mulla-Mehmet Çağla ikilisi elde ederken, ikinciliği Fikri Macila – Hasan Macila ikilisi yakaladı. Rakiplerinden çok az bir farkla finişe gelen Edim Macila – Eser Harper ikilisi ise yarışta üçüncü oldu.

Lefke Şenlikleri kapsamında düzenlenen Lefke Ralli Sprint i yoğun izleyici kitlesiyle Lefke Baraj Bölgesinde 11 Ağustos Cumartesi günü 17:00 da verilen start ile gerçekleşti.

17 ekibin kayıt yaptırdığı ve 13 ekibin start aldığı yarışta ekipler zorlu baraj etabını 3 kez geçtiler.

Lefke’nin dağ havası eşliğinde gerçekleşen yarışta Ralli kariyerinde ilk kez birincilik alan Halil MullaMehmet Çağla ikilisi harika bir derece ile birinciliğe ulaştı .

İkinciliği Oğlu ile yarışa katılan Fikri Macila – Hasan Macila ikilisi yakalarken o, Üçüncülük Edim Macila – Eser Harper’in oldu .Göksel Macila-Buğra Tabak yarışı 0.1 saniye farkla dördüncü olarak tamamladı.

Lefke Ralli Sprinti’nde Sınıf T1 de Ahmet Esendağlı-Veli Esendağlı , T2 de Serhat Karaoğlan-İsmail Karataç , Sınıf 4 de İbrahim Yolcu Argün , Sınıf R da Edim Macila – Eser Harper , Sınıf N de Halil MullaMehmet Çağla, Sınıf 1 de Fikri Macila-Hasan Macila oldular. Sınıf ödüllerini ve genel klasman ödüllerini Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya verdi.

Fotoğraf: Gürsel Karagözlü

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.