“EVDE İNTERNETİN ADı: LİFECELL DİGİTAL”

Havadis Gazetesi - - NEWS -

LÜTFİYE VE AREF GECEYE RENK KATTI:

Lütfiye Özipek’in mini konserinin de yer aldığı gece, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs tarafından şovlarıyla beğenilen sürpriz isim illüzyonist Aref Ghafouri’nin müthiş sahne şovuyla taçlandı

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in kurduğu yeni şirketi Lifecell Digital Girne’de görkemli bir lansmanla tanıtıldı. Geceye, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Kemal Bağzıbağlı, Daire Müdürleri, Başkanlar, üst düzey yetkililer, sivil toplum örgütü ve üniversite temsilcileri, basın mensupları, çok sayıda davetli ile Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Lifecell Digital ailesi de katıldı.

Sabit geniş bant internet teknolojisi üzerinden iletişim çözümleri sunan Lifecell Digital, “Kaliteli, hızlı, kesintisiz, 7/24 çağrı merkezi ve dijital hizmet kanalları ile müşteri hizmeti, ödeme kolaylığı ve çeşitliliği” kavramlarıyla üst düzey performansı bu alana taşıyacak, yeni paket ve hız seçenekleriyle kullanıcılarına Kuzey Kıbrıs’ta fark yaratacak. KKTC’nin tümünde güçlü kapsama sağlayarak her ihtiyaca, her eve uygun hız ve her bütçeye uygun avantajlı kampanya seçenekleri sunarken Turkcell’lilere de aylık ödeme kolaylığı sağlayacak Lifecell Digital, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden’in sunumuyla tanıtıldı.

Gecede Lifecell Digital Genel Müdürü Emre Erosal, Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Koç ve Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Kemal Bağzıbağlı’nın konuşmaları ardından “Lifecell Digital” pastası kesildi.

Lütfiye Özipek’in mini konseri ile devam eden gece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs tarafından şovlarıyla beğenilen sürpriz isim illüzyonist Aref Ghafouri’nin konsepte uygun olarak uçuran nefesleri keserek müthiş sahne şovuyla son buldu.

Koç: Önümüzü açın daha birçok hizmet yapalım

Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Koç yaptığı konuşmada bürokratlara, politikacılara sektör için önümüzü açın çağrısında bulundu. Atilla Koç “Biz bütün varlığımızla Turkcell olarak yalnız Kıbrıs’lıları değil ülkedeki herkese 100 bin öğrencili Kıbrıs Üniversitelerine de hizmet için buradayız çok şey istemiyoruz. Sadece önümüzü açın, daha çok şey yapalım” dedi.

Atilla Koç birçok hizmet yaptıklarından ve yapmak istediklerinden bahsederek bunları aşkla şevkle yaparken bürokratların ve politikacılara “önümüzü açın” talebini yenileyerek Kıbrıs halkına da bunun için yardımcı olmaları konusunda çağrıda bulundu.

Maden: Lifecell Digital ile hizmet kalitesi yükselecek

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü ve Lifecell Digital LTD. Direktörü Harun Maden lansman gecesinde gerçekleştirdiği sunumuyla Lifecell Digital’ı tanıttı. Sunumunda Lifecell Digital ile bu sektördeki çıtayı yükselterek tüm Kuzey Kıbrıs genelinde kaliteli internet, kesintisiz hız, 7/24 çağrı merkezi ile üstün müşteri hizmeti, ödeme kolaylığı ve çeşitliliği ile yeni paketlerle hız seçeneklerini kullanıcılarına sunmayı hedeflediklerini söyledi. Harun Maden, KKTC’nin tümünde güçlü kapsama sağlayarak her eve kesintisiz hız ile her bütçeye uygun ve avantajlı kampanya seçenekleri sunacak Lifecell Digital’ın, Turkcell’lilere de aylık ödeme kolaylığı sağlayacağını aktardı. Harun Maden, birinci hedeflerinin kalite, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmak olduğunu söyledi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.