Devecioğlu ve Perçinci AEFCA seminerine katılacak

Havadis Gazetesi - - NEWS -

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) Yönetim Kurulu, her yıl Avrupa’nın farklı ülkelerinde düzenlenen AEFCA (Avrupa Antrenörler Birliği) (Alliance Of European Futbool Coaching Association) seminerine yönetim kurulu ile birlikte başarılı olan teknik direktörler ve antrenörleri gönderiyor. 39.AEFCA seminerine ülkemizden katılacak olan KTFAD yönetiminden iki kişi ile 2017-2018 futbol sezonunda takımlarını şampiyon yapan teknik direktörler ve antrenörler den oluşan 5 kişilik ekibimiz bu sabah adadan ayrılıyor.

8-11 Kasım tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan 39.AEFCA sempozyumuna KTFAD adına başkan vekili Turgay Kara ve yönetim kurulu üyesi Osman Yıldızev ile birlikte geçtiğimiz sezon (2017-2018) liglerinde takımlarını şampiyon yapan teknik direktör Sedat Devecioğlu (Süper Lig), antrenör Emre Perçinci (1.Lig), katılacak.

Dünya futbolunda çok önemli spor adamlarının yer alacağı seminerde katılımcılara önemli bilgiler aktarılacak.

Teknik direktör Toygar Davulcu (Tahsin Mertekçi Kıbrıs Kupası), sağlık nedenleri ile üç hafta takımdan uzak kaldığından dolayı takımla birlikte olma adına seminere katılamayacak.

Emre Perçinci

Sedat Devecioğlu

Newspapers in Turkish

Newspapers from Cyprus

© PressReader. All rights reserved.