„ Jsme potěšení tímto řešením našeho sporu a těšíme se na rozšíření našich obchodních vztahů s Nokií.“

Ekonom - - Editorial - Dalibor Martínek, šéfredaktor

Bylo to jasné a každý to mohl vidět na vlastní oči. V televizi. Voráček sice občas hezky projel mezi obránci, ale pak zbytečně kroužil za brankou a nevystřelil. Plekanec už na to nemá a Pastrňák je přeceněná hvězda. Neměli jsme šanci. Mladí jsou líní, svaz nemá koncepci a vůbec, ve světovém hokeji už teď hrajeme druhé housle. A bude hůř, to je jasné.

V politice je to taky jasné. Sobotka je teflon, ale se Zemanem to slušně uhrál. Volit se ale moc nedá, kromě utrácení nemá žádný program. Topka a Ódéeska se taky nedají volit, na pravici si jen hrají. Okamura je šílenec, stejně jako piráti a zelení. Lidovci budou zase jazýček, o komunistech se ani nebavme. Žádná záchrana na obzoru. Babiš prý jasně vede průzkumy, ale je jasné, že až vyhraje, bude hůř.

My, experti na sport a politiku, máme jeden problém. Sice je nám vše jasné, ale do sestavy prostě NIKDY nebudeme mluvit. V hokeji rozhodně ne, v politice má náš hlas bohužel váhu jednoho mikropromile. A to je škoda, protože kdyby bylo po našem, bylo by líp. To je jasné.

Komu to ještě jasné není, může si v aktuálním Ekonomu přečíst, jak to bude v Česku vypadat po volbách.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.