Kateřina Kadlecová

Cestování ji ovlivnilo na celý život a mnoha směry. Pro své podnikání se spolumajitelka firmy USSPA Kateřina Kadlecová inspirovala v Americe.

Ekonom - - MOJE TŘI CESTY -

Kdyby začátkem devadesátých let nebyla na ročním studijním pobytu v USA, kdoví, v čem by podnikala. Právě tam tehdy 17letá středoškolačka poprvé objevila profesionální „spa“neboli masážní vířivky. Dnes je Kateřina Kadlecová jednatelkou a spolumajitelkou společnosti USSPA, českého výrobce masážních vířivek a bazénů v Dolní Dobrouči.

„Byla jsem z toho tehdy nadšená a jako sportovec jsem vnímala, že je to dobrá relaxace. Ale vůbec mě nenapadlo, že to někdy budeme dělat,“vzpomíná na americkou inspiraci Kadlecová. Po návratu během prázdnin u Máchova jezera jí otec prozradil, že uvažuje o podnikání, a ptal se, co ji v USA zaujalo. „Vidím to stále, protože z toho dne máme i fotky. Stáli jsme s tátou v jezeře po kolena a spa bylo první, co ze mě vypadlo. Otce to zaujalo jako sportovce i jako byznysmena a bylo hodně vizionářské, když usoudil, že regenerace bude důležitá pro každého.“

A to nebyl jediný benefit, který Kadlecová ze své první cesty do USA vytěžila. Naučila se samostatnosti, objevila marketing, zdokonalila angličtinu… „Ten pobyt mě nasměroval na celý život a lidsky posunul.“

V současné době pochopitelně také cestuje. Obvykle propojuje soukromé cesty s pracovními. Otec jí už předal vedení firmy, a tak spolu s manželem jezdí do ciziny jak za prací, tak za poznáváním nových míst, lidí, jídla i pití.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.