Veronika Brázdilová

Vyhlížím digitální podobu lodiček s nastavitelnou výškou podpatků, říká manažerka Xeroxu.

Ekonom - - MOJE TECHNOLOGIE -

Šéfku společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko Veroniku Brázdilovou moderní technologie vyloženě baví. „Jsem jimi obklopena nejen v práci, koneckonců v ICT se pohybuji 20 let, ale i v osobním životě,“říká s tím, že technologické vymoženosti jsou pro ni nepostradatelnými praktickými pomocníky i příjemným rozptýlením.

„Bez mobilního telefonu 1 to prostě nejde. Je to pro mě práce i zábava v jednom,“přiznává. Mobil pro ni představuje také způsob, jak být v úzkém kontaktu s přáteli, kteří se rozutekli do různých koutů světa.

Oblíbenou aplikací Veroniky Brázdilové je Trip Advisor 2 ,který jí umožňuje věnovat se velké vášni – cestování. „Je to také dobrý rádce a pomocník, díky němuž mám možnost poznat nová místa a lidi, načerpat energii a inspiraci pro život i práci,“popisuje.

Velkým pomocníkem je chytrá tiskárna 3 , která jí usnadňuje práci v kanceláři. „Díky svému zaměstnání jsem poznala, jak široké možnosti tiskárna nabízí. Navíc je dnes ovládání intuitivní, přehledné a rychlé jako na tabletu.“

Paní ředitelka se zároveň neobejde bez bot na podpatku 4 a s nadsázkou stále čeká, až je někdo zdigitalizuje. „Skvělé by také bylo, kdybychom si konečně mohly výšku a šířku podpatku jednoduše regulovat podle terénu,“směje se.

Kromě dat, která si bezpečně ukládá, je pro ni důležité také bezpečí osobní, a tak sází na alarm. „Chráním tak to, na čem mi nejvíce záleží.“

Nejlepší a zcela nepostradatelnou životní vychytávkou je pro ni však manžel 5 . „Má pod palcem všechno digitální v našem životě a a nejen tím mě dělá šťastnou,“dodává.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.