Program her a 105 českých nadějí

6. srpna Letní olympijské hry 2016 budou zahájeny zítra a potrvají až do neděle 21. srpna

Lidové noviny - - Rio 2016 -

13.30 střelba – vzduchová puška 10 m, ženy: ADÉLA BRUNS, NIKOLA MAZUROVÁ

13.30 veslování skif – muži: ONDŘEJ SYNEK

14.00 stolní tenis – dvouhra, ženy: IVETA VACENOVSKÁ, HANA MATELOVÁ

14.30 silniční cyklistika – individuál­ní závod, muži: JAN BÁRTA, LEOPOLD KÖNIG, ZDENĚK ŠTYBAR, PETR VAKOČ

14.30 veslování – skif, ženy: MIROSLAVA TOPINKOVÁ KNAPKOVÁ

14.45 stolní tenis – dvouhra, muži: DMITRIJ PROKOPCOV, LUBOMÍR JANČAŘÍK

15.00 judo do 60 kg – muži: PAVEL PETŘIKOV

15.30 veslování – dvojka bez kormidelní­ka, muži: LUKÁŠ HELEŠIC, JAKUB PODRAZIL

15.30 sportovní gymnastika – víceboj jednotlivc­ů, muži: DAVID JESSEN

15.45 tenis – dvouhra, muži: LUKÁŠ ROSOL

15.45 tenis – dvouhra, ženy: PETRA KVITOVÁ, BARBORA STRÝCOVÁ, LUCIE ŠAFÁŘOVÁ

15.45 tenis – čtyřhra, muži: LUKÁŠ ROSOL, RADEK ŠTĚPÁNEK

15.45 tenis – čtyřhra, ženy: ANDREA HLAVÁČKOVÁ, LUCIE HRADECKÁ, LUCIE ŠAFÁŘOVÁ, BARBORA STRÝCOVÁ

16.00 veslování – dvojskif, ženy: LENKA ANTOŠOVÁ, KRISTÝNA FLEISSNERO­VÁ

17.00 veslování – čtyřka bez kormidelní­ka lehké váhy, muži: JIŘÍ KOPÁČ, JAN VETEŠNÍK, ONDŘEJ VETEŠNÍK, MIROSLAV VRAŠTIL

18.00 plavání – 400 m polohový závod, muži: PAVEL JANEČEK

18.27 plavání – 100 m motýlek, ženy: LUCIE SVĚCENÁ

18.48 plavání – 400 m volný způsob, muži: JAN MICKA

19.18 plavání – 400 m polohový závod, ženy: BARBORA ZÁVADOVÁ

20.30 plážový volejbal – základní skupiny, ženy: BARBORA HERMANNOVÁ, MARKÉTA SLUKOVÁ

23.45 tenis – dvouhra, muži: LUKÁŠ ROSOL

23.45 tenis – dvouhra, ženy: PETRA KVITOVÁ, BARBORA STRÝCOVÁ, LUCIE ŠAFÁŘOVÁ

23.45 tenis – čtyřhra, muži: LUKÁŠ ROSOL, RADEK ŠTĚPÁNEK

23.45 tenis – čtyřhra, ženy: ANDREA HLAVÁČKOVÁ, LUCIE HRADECKÁ, LUCIE ŠAFÁŘOVÁ, BARBORA STRÝCOVÁ

14.00 střelba – vzduchová puška 10 m, muži: FILIP NEPEJCHAL

14.30 střelba – trap, muži: DAVID KOSTELECKÝ

15.00 judo – do 73 kg, muži: JAROMÍR JEŽEK

17.30 vodní slalom – C2, muži: JONÁŠ KAŠPAR, MAREK ŠINDLER

18.00 plavání – 200 m volný způsob, ženy: BARBORA SEEMANOVÁ

18.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

18.05 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

18.10 vodní slalom – K1, ženy: KATEŘINA KUDĚJOVÁ

18.20 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

18.50 plavání – 200 m polohový závod, ženy: SIMONA BAUMRTOVÁ, BARBORA ZÁVADOVÁ

19.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

19.20 vodní slalom – C2, muži: JONÁŠ KAŠPAR, MAREK ŠINDLER

19.30 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

19.45 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

20.00 vodní slalom – K1, ženy: KATEŘINA KUDĚJOVÁ

20.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

19.30 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

19.45 jachting Laser – Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

BARBORA HERMANNOVÁ, MARKÉTA SLUKOVÁ

14.00 střelba – puška 50 m, tři polohy, ženy: ADÉLA BRUNS, NIKOLA MAZUROVÁ

15.00 judo – do 100 kg, muži: LUKÁŠ KRPÁLEK

18.00 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

18.00 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

18.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

19.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

19.48 plavání – 200 m znak, ženy: SIMONA BAUMRTOVÁ

20.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

0.30 badminton – dvouhra, muži: PETR KOUKAL

13.00 badminton – dvouhra, ženy: KRISTÍNA GAVNHOLT

14.00 střelba – puška 50 m, vleže, muži: FILIP NEPEJCHAL

14.00 střelba – skeet, ženy: LIBUŠE JAHODOVÁ

14.35 atletika – sedmiboj, ženy: KATEŘINA CACHOVÁ, ELIŠKA KLUČINOVÁ

15.50 atletika – sedmiboj, ženy: KATEŘINA CACHOVÁ, ELIŠKA KLUČINOVÁ

18.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

18.05 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

18.20 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

18.24 plavání – 1500 m volný způsob, muži: JAN MICKA

19.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

19.30 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

19.45 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

20.05 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

21.14 dráhová cyklistika – sprint, muži: PAVEL KELEMEN

2.20 atletika – dálka, muži: RADEK JUŠKA

3.05 atletika – sedmiboj, ženy: KATEŘINA CACHOVÁ, ELIŠKA KLUČINOVÁ

3.10 atletika – kladivo, ženy: KATEŘINA ŠAFRÁNKOVÁ

13.00 badminton – dvouhra, muži: PETR KOUKAL

13.00 badminton – dvouhra, ženy: KRISTÍNA GAVNHOLT

16.45 atletika – sedmiboj, ženy: KATEŘINA CACHOVÁ, ELIŠKA KLUČINOVÁ

18.00 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

18.05 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

18.20 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

19.30 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

19.45 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

SOŇA BERNARDOVÁ, ALŽBĚTA DUFKOVÁ

18.00 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

18.00 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

18.00 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

1.30 atletika – výška, muži: JAROSLAV BÁBA

13.00 plavání – 10 km, ženy: JANA PECHANOVÁ

14.00 rychlostní kanoistika – C1 1000 m, muži: MARTIN FUKSA

15.06 rychlostní kanoistika – K1 1000 m, muži: JOSEF DOSTÁL

16.00 synchroniz­ované plavání – dvojice, ženy: SOŇA BERNARDOVÁ, ALŽBĚTA DUFKOVÁ

18.00 jachting – Laser, muži: VIKTOR TEPLÝ

18.00 jachting – RS:X (windsurfin­g), muži: KAREL LAVICKÝ

19.00 jachting – Laser Radial, ženy: VERONIKA KOZELSKÁ FENCLOVÁ

Bude pětadvacet­iletý judista Lukáš Krpálek. V hlasování si ho zvolili sami sportovci. FOTO PROFIMEDIA

Vlajkonoše­m české výpravy

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.