Děti, přijďte loutkám pomoct otevřít dveře do pohádky

A přijďte si odpočinout od vánočního a povánočního shonu.

Metro Czech Republic (Bohemia) - - Dětský Advent -

Tři klasické pohádky jako dárek pro všechny děti přiveze zdarma tradiční české loutkové divadlo do jedenácti obchodních center v jedenácti městech.

Brouček a Beruška, Jeníček a Mařenka i Karkulka s vlkem se představí v českém loutkovém divadle v rámci vánočního a novoročního turné. „Holčičky a kluci si odnesou nejen úžasný pohádkový zážitek, budou mít také unikátní příležitost si po představení s loutkami povyprávět a říct jim, co se jim na divadle nejvíce líbilo a naopak. Taková možnost se v pohodlí doma u televize rozhodně nenaskytne,“upozorňuje principál divadélka Jan Vaněk. Navíc si každý malý divák odnese dárek v podobě veselého pexesa.

České loutkové divadlo se na svém vánočním a novoročním turné s názvem Dveře do pohádky zastaví ve vybraných českých a moravských městech od Karlových Varů, přes Plzeň, Teplice a Pardubice, až po Ostravu. První adventní víkend se na loutkové pohádky O Karkulce, Perníko- vou chaloupku a Broučky mohou těšit děti v Brně a Liberci. Poslední představení se uskuteční 12. ledna v Opavě.

„Rozhodli jsme se dát dárek dětem v podobě loutkových představení a zároveň také umožnit rodičům, aby si spolu se svými nejmenšími mohli na chvíli odpočinout od každodenního shonu,“říká Adam Daněk, generální ředitel společnosti Door Financial, která akci ve spolupráci s jednotlivými nákupními centry připravila.

ARC HIV

Za dětmi přijde také Kašpárek.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.