HOROSKOP

od 26. 9. do 2. 10. 2016

MF DNES - - HOROSKOP -

BÝK 21. 4. – 20. 5. Vaši skvělou náladu nemůže tento týden nic zkazit.

Budete se probouzet s úsměvem, který vám vydrží do večera. Práce vám jde od ruky a nepříjemnosti se vám budou vyhýbat. A když už se nějaká dostaví, dokážete ji vyřešit. Optimismus vám v tom pomůže.

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6. Závistivě pohlížíte na úspěchy lidí, s nimiž se nemůžete srovnávat.

Je zbytečné dělat si vrásky z toho, že někdo je úspěšnější nebo má talent, kterým vy neoplýváte. Když si uvědomíte své přednosti a smíříte se s nedostatky, bude vám hned o něco lépe.

ŠTÍR 23. 10. – 22. 11. Vaší nejsilnější zbraní bude vyřídilka.

Na všechno máte odpověď a nic vás nezaskočí natolik, abyste se nedokázali z problému vymluvit. Ke konci týdne se může stát, že vašim blízkým půjde vaše upovídanost na nervy, ale nejspíš se jim nepodaří vás umlčet.

VODNÁŘ 21. 1. – 19. 2. Je před vámi náročný týden se spoustou povinností.

Pracovití Vodnáři budou spokojení, protože si užívají pocit dobře odvedené práce. Doma zavládne dusno a hrozí nepříjemný konflikt. Partner se cítí opomíjený a možná dokonce žárlí na vaše úspěchy.

RAK 22. 6. – 22. 7. Hlídejte si peníze.

Máte tendenci rozhazovat a mohlo by vás to mrzet. Vhodná doba není ani na větší investice, proto odložte významnější nákupy, byť je máte dlouho promyšlené, a nepouštějte se ani do finančních transakcí. Mohli byste o peníze přijít.

STŘELEC 23. 11. – 21. 12. Žádný průšvih není tak velký, jak se zdá v první chvíli.

Možná máte pocit, že nedokážete své starosti vyřešit, ale uvidíte, že to nebude tak zlé. Pomůže, když na všechno půjdete s rozvahou a nebudete jednat unáhleně, a třeba se nakonec některé problémy vyřeší samy.

RYBY 20. 2. – 20. 3. Mezi vámi a někým v okolí to zajiskří.

Dotyčného znáte dlouho, ale teď se vám zjeví v novém světle a budete příjemně překvapení. Ačkoliv o vztahu zatím nemůže být řeč, zdá se, že vše je na dobré cestě a zájem je oboustranný. Nechte událostem volný průběh.

LEV 23. 7. – 22. 8. Všechno se vyvíjí ve váš prospěch a události, které očekáváte s napětím, se podaří dotáhnout do zdárného konce.

Drží se vás štěstí, díky kterému vyváznete i ze situací, které zavánějí průšvihem. Jestli jste zvyklí sázet, tento týden byste mohli slavit úspěch.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1. Konec pracovního týdne se vydaří, zaznamenáte hned několik úspěchů a dařit se bude v pracovní sféře i té osobní.

Víkend strávíte na cestách. Vydáte se na opožděnou dovolenou, nebo krátký výlet, který strávíte se svými nejbližšími, a bude vám dobře.

BERAN 21. 3. – 20. 4. Všechno důležité si zapisujte.

Zahlcený mozek se brání a vy budete schopní brzy zapomenout i to, jak se jmenujete. Poznamenejte si, jaké povinnosti vás čekají, a důslední buďte v zapisování různých nápadů a inspirací – jejich ztráta by vás mohla mrzet.

PANNA 23. 8. – 22. 9. Nevymlouvejte se, že nemáte čas na pravidelný pohyb.

Potíže plynoucí ze sedavého způsobu života jako bolest hlavy nebo zad se samy od sebe nevyřeší. A vy s cvičením otálíte už příliš dlouho. Čím dříve si nastavíte pevný řád, tím lépe překonáte pohodlnost.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.