ČTYŘIKRÁT TÝDNĚ

MF DNES - - ROZHOVOR -

Odkud jste přiletěl? Žiju pořád v Košicích, odkud lítám na zakázky. Část roku bydlím po hotelech všude po světě, Amerika, Asie i Evropa, takže by se mi zatím nevyplatilo mít ještě jeden domov někde jinde. Navíc to mám doma strašně rád, takže mi stojí za to se tam vracet.

Co máte v Košicích rád? Rodinu, kamarády a prostředí. Občas je to trochu šok, když se vrátím třeba z New Yorku nebo Milána, ale rychle si zvyknu.

Jak jste se stal modelem? Hrál jsem od čtyř let závodně hokej a v osmnácti jsem se zranil tak, že jsem nemohl dál hrát. Kamarádka modelka mi poradila, ať zkusím modeling, a já začal mít hrozně rychle úspěchy. Neměl jsem proto ani čas se trápit tím, že jsem přišel o svůj milovaný sport a tím i celoživotní náplň.

Jaká byla vaše první výraznější práce v modelingu? Měsíc potom, co jsem podepsal s agenturou smlouvu, jsem už cestoval do Paříže na Fashion Week, tedy týden módy. Je to nejprestižnější módní událost sezony.

Měl jste to díky vzhledu vždycky snadné u žen? Asi měl. Už jako hokejista jsem to měl dobré. A teď jako model je to ještě lepší.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.