Potřebuju společnost žen

Herečka Největší popularitu získala díky rolím lékařek v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Cesty domů, teď hraje kriminalistku a matku tří dětí v Mordpartě.

MF DNES - - ONA DNES O MNĚ -

O VÝCVIKU S PISTOLÍ

Těšila jsem se na střelnici, dokonce jsem si říkala, že si třeba i udělám zbrojní pas. Ne že bych ho potřebovala, ale pro herečku je výhodné mít širší registr. Nakonec jsme měli s Vojtou Kotkem jednodenní školení, kde jsme mohli být blíž týmové práci kriminalistů.

O ZMĚNĚ BARVY VLASŮ

Zrzavý přeliv jsem si pořídila kvůli Mordpartě. Pokaždé chvíli trvá, než se přijmu jiná. Zrzavá jako veverka jsem byla kdysi jen jednou, a když mě uviděl režisér Jiří Krejčík, se kterým jsme právě dotočili film, kde jsem byla křehká blondýnka, vynadal mi. Nesnášel umělost a já taky ne. Vždycky se ráda vracím ke své přirozenosti, cítím se nejlíp.

O YPSILONCE

Je to moje druhá rodina. Jsem tam už sedmnáct let, a díky tak skvostným osobnostem, které tam potkávám a od kterých se můžu učit, bych neměnila.

O CESTOVÁNÍ VLAKEM

Vlaky jsem si zamilovala. Jezdím jimi často a vyhovuje mi, že si v nich můžu číst, spát nebo jen tak koukat z okna a nemusím se soustředit na řízení.

onadnes.cz

O TANCOVÁNÍ NA TYČI

Akrobacie nebo tanec na tyči je náročná disciplína. Navíc hodně bolí, po těle máme všechny hodně modřin a spálenin. Ale za ten pocit, když se něco povede a třeba visíte hlavou dolů a držíte se jen nohama, nebo dokonce jen jednou, to stojí.

O MÉM VZTAHU K MÓDĚ O DĚTSTVÍ MEZI KLUKY

Nejvíc mě do života ovlivnil táta a bratr. S bráchou a jeho kamarády jsem vyrostla, ve společnosti mužů jsem ráda, líbí se mi jejich konstruktivní myšlení, rozhodnost i to vyplašené dítě někde uvnitř jich samých. Ale potřebuju i ženská společenství, pořádně pokecat a vědět, že cítíte některé situace stejně a že vás někdo naprosto chápe, protože má podobnou životní zkušenost. Jedna ze srdečních záležitostí. Náročný a krásný projekt snů. Těším se na natáčení druhé řady, kde moje seriálové dcery budou dospívat a děj samozřejmě proplete detektivní záhada. Jsem trochu ujetá na boty. Mám jich hodně a docela dost i takových, které vůbec nevezmu na nohu. Jedny jsem si koupila třeba v zápalu euforie, že budu nosit patnácticentimetrové podpatky, ale raději vklouznu do tenisek. Lodičky snad jednou prošlápnou moje dcery.

Moje nejoblíbenější fotka z mobilu

S dcerami Agátou a Julií. Jako jeden z koníčků si vybraly koně. (38)

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.