VAŠE NÁZORY NÁS ZAJÍMAJÍ!

MF DNES - - ONA DNES HOROSKOP -

BÝK 21. 4. – 20. 5.

Někdo z přátel, ke komu necítíte velké sympatie, si dovolí vás kritizovat. Aťužsivezme na paškál vaše chování, nebo výchovné postupy, snažte se zůstat nad věcí a nenechte se vtáhnout do sporu. Dotyčný čeká na vaše reakce a nejvíc ho uzemníte nadhledem.

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

V pracovní sféře vás čekají změny, k nimž se schylovalo dlouho, proto by vás neměly překvapovat. Přesto ve vás některé novinky vyvolávají úzkost. Zažité pořádky končí a před vámi je krok do neznáma. Nemusíte se bát, je to krok tím nejlepším směrem.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Vaše pracovní pozice je ohrožená, protože na vaše místo si dělá nárok někdo jiný. Je to člověk, který je ochotný jít i přes mrtvoly. Neustupujte a trvejte na svých nárocích, ale nepoužívejte nedovolené zbraně jako on – právě to vám poskytne výhodu. Partner vám vyčítá nedostatek zájmu, který projevujete při řešení domácích problémů. Má pocit, že veškeré práce a zařizování má na starosti on a vy se o domácnost málo staráte. Pokud si jeho výhrady nevezmete k srdci, čekají vás další hádky a dusná atmosféra. Děkujeme za vaše dopisy a e-maily. Pište nám dál na e-mail ona@mfdnes.cz nebo na adresu Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00. Odměny za dopisy rozesíláme jednou měsíčně.

LEV 23. 7. – 22. 8. PANNA 23. 8. – 22. 9.

Při zapisování povinností do diáře si uvědomíte, že vás čeká hektický konec roku. Využijte poslední klidnější dny a odpočiňte si. Překvapte partnera poukazem na wellness víkend a dopřejte si romantický pobyt ve dvou. Načerpáte sílu a ještě utužíte vztah.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.