196

MF DNES - - ROZHOVOR -

Takže Wolfgang má taky druhou možnost výběru? Amadeus. Wolfgang Amadeus Kohák. Jak říkám, musí ho bavit piano, jinak jsme v háji. Ale teď, když se na malýho dívám, vypadá jako Bohumil Hrabal, má takovej sveřepej obličej. Tak si říkám, jestli by se neměl jmenovat Wolfgang Bohumil. Doma mu tajně říkám Bohoušku.

Jaký jste doma? Pořád zábavný, veselý, nebo uzavřený, utahaný bručoun? Jsem zábavnej i doma, prosmějeme celé hodiny.

Vaše pracovní vytížení rodina zvládá s pochopením a přehledem, nebo si někdy postěžují? Doma je to perfektní. Jim to vyhovuje, aspoň je klid. Je to moje práce. Lepší, než kdybych byl buchta, co leží celý den na kanapi, a zasmrádal tam.

Takže jste opravdový zábavný extrovert? Mám obě polohy. Jsem extrovert i introvert, ale hlavně jsem sangvinik. Každý z nás má v sobě všechny složky, ale něco převažuje. Já jsem hlavně sangvinik, což je otevřená radostná povaha, s malým překlopením do melancholika.

Jakou jste měl výchovu? Byli na vás rodiče přísní? Výchovu jsem měl volnou, v klidu, mohl jsem si všechno ošéfovat. Vychovával mě strejda Petr, tatínek, maminka, děda Verner, babička Natálie a taky Boženka. Ti všichni mi něco dali. Babička Natálie pocházela z Ruska, neuměla nikdy moc česky, takže se doma mluvilo rusky a česky.

Takže umíte rusky?

Tolik centimetrů měří.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.