Ohlasy čtenářů

MF DNES - - LUŠTĚNÍ -

Ani netušíte, jak jsem se rozčílila. Sama pedagog nejsem a ani bych být nechtěla. V mých očích mají všichni pedagogové obrovský obdiv a smekám před nimi. Bohatě mi stačí jít na třídní schůzky a poslouchat někdy velmi pitomé dotazy rodičů. Říkám si, kam ten svět spěje? Někteří rodiče si myslí, že si z nich a jejich dětí každý sedne na zadek, protože mají doma malé bohy. Nejvíc obdivuji paní učitelky mateřských škol. Některé dnešní matky jsou přímo posedlé zdravou výživou a přesnými návyky. Pane bože, nechte pedagogy trochu dýchat, jsou to také jen lidé a starají se většinu všedních dnů o naše děti. Všem učitelkám, učitelům pevné nervy a neustoupit!

Samozřejmě je mi to jasné. Ta dáma by si vzala pana Jágra, i kdyby byl uvaděčem v kině nebo ševcem, kam si přinese opravit boty. Děkuji vám za rozhovor s Veronikou. Oběma jim velmi fandím. Jsou to krásní lidé nejen fyzicky.

/ Jedním slovem nádhera! Jeho pořad jsem neviděla, ale teď si ho určitě pustím. Rozhovor se vám povedl, četla jsem ho jedním dechem.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.