Nájmy

MF DNES - - PRAHA -

ZŠ Praha 9-Čakovice hledá kvalifikovaného pedagoga I.stupně, nástup ihned a asistenta/ku pedagoga, nástup ihned. Váš životopis zasílejte prosím na email: zscakovice@zscakovice.cz.

Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy, p.o., Vyšehradská 57, 128 00 Praha 2, vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí Kanceláře metropolitního plánu. Pož.: VŠ magister. stud. program, zkušenosti s činností v oblasti úz.plán. a rozvoje, s tvorbou koncepč. a strateg. dokumentů, s projednáním návrhu úz. plánu obce, velmi dobrá orient. v soudobých trendech v oblasti plán. měst, orientace v práv. předpisech: stavební zákon, z. o hl. m. Praze, z. o veřejných zakázkách, znalost obec. principů org. veřejné správy, strateg. a analytické myšlení, velmi dobré komunikační schopnosti, práce na PC (MS Office, ESRI), bezúhonnost, manažerské a org. schopnosti, vysoké prac. nasazení, flexibilita, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost. Bližší informace na www.iprpraha.cz.

Účetní/účetního přijme Institut pro veřejnou správu Praha, státní příspěvková organizace. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, účtování faktur, platební styk s bankou, uživatelskou práci s PC (WORD, EXCEL), znalost programu SAP výhodou. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, platové ohodnocení podle zákona č. 262/2006 Sb., pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky. Profesní životopis zasílejte na e-mail: personalni@institutpraha.cz Pro zaměstnance zastupitelských úřadů hledáme byty k pronájmu v dobrém stavu v Praze. T: 274810596.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.