VAŠE NÁZORY NÁS ZAJÍMAJÍ!

MF DNES - - ONA DNES -

BÝK 21. 4. – 20. 5.

Tento týden nemáte hvězdy na své straně. Ze situací, které budou vyžadovat i trochu štěstí, nevyjdete vítězně. Pokud můžete, odložte na další dny důležitá rozhodnutí a také pracovní schůzky, které vyžadují maximální soustředění. Koncentrace vám bude chybět.

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

Dokážete si zkazit den tím, že vás vytočí zcela nepodstatné problémy, nad kterými nedokážete mávnout rukou. Jste přesní a precizní a totéž očekáváte od ostatních. Nemáte přitom ani trochu pochopení, když ostatní nejednají stejně. Buďte trpělivější.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Vzdělaný a milý člověk, který vás zaujme na první pohled, si na vás vezme kontakt a vy napjatě čekáte, jestli se ozve. Řešíte pochybnosti, jestli dokážete s dotyčným držet krok v intelektuální rovině, jsou však liché, o čemž vás dotyčný v budoucnu několikrát přesvědčí. Kolegové v práci si zvykli, že své povinnosti přehazují na vás, protože se nebráníte. Nečekejte, až váš hněv dojde do krajnosti, ale snažte se jim v klidu vyložit své argumenty. Tento týden by se vám to mělo podařit, máte dobré komunikační schopnosti. Děkujeme za vaše dopisy a e-maily. Pište nám dál na e-mail ona@mfdnes.cz nebo na adresu Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00. Odměny za dopisy rozesíláme jednou měsíčně.

LEV 23. 7. – 22. 8. PANNA 23. 8. – 22. 9.

Dostane se k vám dobrá zpráva, očekávat můžete radostnou událost. Protože se bude týkat celé vaší rodiny, užijete si všeobecné nadšení, které vyústí v jeden z nejlepších večírků, které jste kdy pořádali. Přátelé nezklamou a přispěchají s originální gratulací.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.