HOROSKOP

MF DNES - - ONA DNES -

ŠTÍR 23. 10. – 22. 11.

Ozve se vám člověk, kterého jste dlouho neviděli a jehož přítomnost vás rozechvívá. Snažte se udržet si odstup a nenechte se vtáhnout do situace, která by pro vás mohla být nebezpečná. Řešit milostný trojúhelník dá zabrat a nakonec to budete vy, kdo na romantické dobrodružství nejvíce doplatí.

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

Máte tendenci nalhávat si, že jste lepší než druzí, a dáváte to najevo. Svůj názor stavíte nad ostatní a nejste ochotní přijmout žádný jiný. Argumenty druhých, s nimiž nesouhlasíte, občas berete jako osobní útok. Takové chování vás může připravit o přátele.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Pro ostatní byste se rozdali a jste připravení přinášet oběti, jen aby se vaši nejbližší cítili dobře. Pokud jsou ochotní vám na oplátku vyjít vstříc, je to v pořádku, v opačném případě by vás mohli začít využívat. Neumíte se bránit a bude pro vás těžké se s tím poprat.

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

Neberte si osobně kritiku z práce. Pokud je neopodstatněná, budete mít příležitost dokázat, že váš postup byl správný. Jestliže jde o kritiku oprávněnou, považujte ji za prostředek k tomu, abyste příště nechybovali a odvedli lepší práci.

RYBY 20. 2. – 20. 3.

Jste soustředění na všechno, co děláte. Znamená to, že se vám daří dokončovat každý svěřený úkol a jste nebývale výkonní. Doma se možná zatváří rozmrzele, protože vaše pracovní nasazení bude vyžadovat několik přesčasů, ale dobrou večeří si udobříte každého.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Mezi příbuznými to zaskřípe a především v případě sourozenců hrozí hádka. Dávejte si pozor na to, co říkáte. Zbytečně ostrá slova mohou zapříčinit dlouhodobější potíže ve vztazích. Naopak doma vládne spokojenost. O víkendu vás čeká příjemná událost.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Problém, který před sebou valíte a nevíte si s ním rady, se najednou vyřeší sám bez vašeho přičinění. Udělá vám to radost a uvědomíte si, pod jakým tlakem jste v poslední době žili. Využijte dobré nálady a pozvěte na skleničku přátele, které jste dlouho neviděli.

BERAN 21. 3. – 20. 4.

Ačkoliv se považujete za kulturního člověka, setkáte se s někým, kdo vás vyvede z omylu. Při rozhovoru s ním zjistíte, že vám ujíždí vlak, neboť trávíte víc času doma než v galeriích a divadlech. Budete se cítit zahanbeně, a proto překonáte pohodlnost.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Neklid a napětí, které pociťujete, mají nějaký důvod. Možná jste si toho na sebe naložili příliš, možná ignorujete příznaky zdravotního problému, protože nemáte čas se jím zabývat. Pokud však nevyřešíte příčinu, psychické pohody se jentaknedočkáte.

VODNÁŘ 21. 1. – 19. 2.

Peníze pro vás nejsou důležité, ale občas je dobré si uvědomit, že bez nich je život složitější. Překonejte se a věnujte trochu času přemýšlení o budoucích investicích, teď je na to vhodná doba. Předejdete pozdějším zádrhelům, které by v oblasti financí mohly nastat.

BÝK 21. 4. – 20. 5.

Víkend vás zastihne ve výborné náladě. Budete hýřit energií, kterou způsobí dobrý pocit z toho, co všechno se vám v předchozích dnech podařilo. Využijte toho a alespoň jeden den si zařiďte vyloženě po svém – bez povinností, spěchu a s lidmi, které rádi vidíte.

VÁHY 23. 9. – 22. 10.

Jste asertivní, umíte si stát za svým a bít se za svoje práva. Neznamená to, že kamkoliv přijdete, vyvoláváte konflikty, jen si umíte prosadit svou, což je správné. Ostré lokty se vám tento týden budou hodit především v pracovním prostředí, kde zhoustne atmosféra.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.