City DNES: nové i v novém. Již zítra

MF DNES - - PRAHA -

Vážení čtenáři, již zítra dostanete jako součást MF DNES další vydání City DNES, tradičního měsíčníku pro Pražana. Tentokrát na vás však čeká nejen číslo s aktuálními informacemi a tipy na konec října a listopad. Do rukou se vám dostane nový časopis. City magazín totiž změnil svou podobu a z novinové přílohy se stal skutečný moderní časopis.

Hlavním tématem jsou tentokrát umění a aukce, což – jak zjistíte – není jen záležitost pro znalce a bohaté sběratele. Zejména rodiny s dětmi o pár stránek dál ocení, kde, kdo a jak zabaví jejich ratolesti, když se rodiče potřebují vydat za nákupy. City DNES přináší také soutěž pro děti.

Mimořádný, ostatně stejně jako minulé ročníky, bude Týden vědy. Odborníci se vynasnaží přiblížit laikům, že věda není nuda, ale užitečná, atraktivní i napínavá disciplína.

Dostanete také tradiční servis, jak v listopadu příjemně naložit se svým volným časem, třeba kam si jít připomenout Václava Havla, který by se letos dožil 80 let. A co víc? Připravili jsme pro vás nové pravidelné rubriky. Jedna z nich vás zavede na výlet mimo Prahu, jiná za kulinářským zážitkem. (fa)

Foto: M. Sváček, MAFRA

Osmdesátník Výstavy, koncerty i divadla připomenou výročí Václava Havla.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.