Vánoční Prima sází na dovoz

MF DNES - - KULTURA - — Mirka Spáčilová

PRAHA Po České televizi, která má vedle tří nových pohádek letos stejně jako loni licenci na klasiku Tři oříšky pro Popelku, již uvede 24. prosince hned po premiéře Pravého rytíře, zveřejnila pilíře vánočního programu i Prima.

Na Štědrý den po osmé večer odvysílá americkou rodinnou komedii Sám doma, na Boží hod její pokračování Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. Advent stanice zahájí tak jako před rokem pohádkou Alice Nellis Sedmero krkavců, a to již v sobotu 26. listopadu.

Ještě krátce před svátky nasadí Prima nový český film Raluca nebo Vlak do neznáma, který se v kinech hrál pod názvem Voda pro slony a v němž hlavní roli ztělesnil Robert Pattinson, idol ze série Stmívání.

Po štědrovečerním snímku Sám doma bude následovat slavná záhrobní romance Duch, v níž Patrick Swayze vstupuje do těla Whoopi Goldbergové. Den poté, 25. prosince, po snímku Sám doma 2: Ztracen v New Yorku uvede Prima akční krimikomedii Mizerové.

Odpoledne 26. prosince bude na Primě patřit romantické komedii s Hughem Grantem a Julií Robertsovou Notting Hill, večer pak příběhu Dračí princ. Dostane se také na domácí klasiku včetně předvánočního nasazení pamětnických komedií Nezlobte dědečka, Tetička či Falešná kočička.

Během Štědrého dne se na Primě vystřídají filmy Táto, sežeň štěně! či Roztomilý člověk, na Boží hod komedie S tebou mě baví svět nebo Hrátky s čertem a na Štěpána se připomene Vlasta Burian ve snímku Katakomby.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.