Ve výsledcích a telegraficky

MF DNES - - SPORT -

story sezony. Opravdový happy end jí následně dodalo narození dvojčat, která tou dobou čekala Scottova žena Danielle. Pohádka o hokejovém neandertálci skončila debutem za slavný Montreal. Čtyřiatřicetiletý hráč ihned po dubnovém zápase věděl, že se nejspíše jeho kariéra uzavřela. „Byla dobrá,“pochvaloval si.

Ač byl mnohými fanoušky dlouho považován za bezohledného idiota, není žádný hlupák. Spoluhráči jej vždycky měli ve velké oblibě. „Je to skvělý parťák,“řekl o něm Torey Mitchell, který s ním nastoupil v Montrealu. Podobně o něm mluvili i další. Zaujal je dobráckou povahou i inteligencí. Ostatně má titul z mechanického inženýrství. Svůj vztah k technice ukázal i o posledním víkendu, kdy se na sociální síti rozloučil s kariérou zveřejněnými záběry na speciální hrnec na vaření piva. „Zvykám si na hokejový důchod. Vařím pivo, belgický saison,“napsal. A také na ně zval. „Stavte se na pintu.“

Jeho nový život začal, snad nebude hořký.

Foto: AP

Mezi celebritami John Scott se v minulé sezoně senzačně dostal na Utkání hvězd. Nadnášejí ho zleva Giordano, Pavelski a Burns.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.