Mexičan na hřišti zabil rozhodčího

MF DNES - - SPORT - Tomáš Zatloukal hokejový reportér MF DNES

Na jaře se stal hlavní postavou poutavého příběhu, který bude filmově zpracován. O víkendu se s hokejovou kariérou rozloučil. John Scott umístil na Instagram video, jak vaří pivo, a opatřil je popiskem: „Zvykám si na život v hokejovém důchodu.“

Až do loňského podzimu byl dvoumetrový Kanaďan pro nesportovní veřejnost neznámou postavou. Hokejoví nadšenci jej měli za drsného bitkaře a zákeřného hráče. A nemotorného exota, který na ledě působí spíše komicky. A právě Scottova „nehokejovost“stála za bláznivým nápadem pár nadšenců. Co takhle dostat Scotta do All-Star Game? Utkání hvězd se mělo v roce 2016 poprvé hrát jako turnaj ve hře tři na tři. O to více měly vyniknout Scottovy nedostatky.

Myšlenka rychle získala masovou podporu. Scott najednou vedl hlasování Amatérský fotbalista v Mexiku zabil na hřišti rozhodčího, který ho vyloučil. K tragédii došlo podle lokálních médií v nedělním zápase mezi týmy Canarios – Rojo Gómez a Lindavista. Poté co Víctor Trejo vytáhl červenou kartu, inkasoval od potrestaného hráče úder do hlavy, po kterém padl bezvládně k zemi. Okamžitá první pomoc mu už nepomohla. (ČTK)

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.