VAŠE NÁZORY NÁS ZAJÍMAJÍ!

MF DNES - - ONA DNES HOROSKOP - @ Jitka P.

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

Hašteřivost kolegů, kteří si v pracovní době vyřizují osobní spory, vám leze na nervy a ubírá čas, který byste chtěli věnovat práci. Nenechte se zatáhnout do jejich konfliktů. Dejte však najevo, že za ně nebudete dělat práci, kterou oni kvůli svým hádkám nestíhají. Pokud se chystáte na cesty, mělo by vše dopadnout nad vaše očekávání. Budete překvapení, jak hladce všechno plyne a s jakou lehkostí řešíte nastalé problémy. Náladu vám může zkazit jedině spolucestující, který se nedokáže spontánně radovat jako vy. Děkujeme za vaše dopisy a e-maily. Pište nám dál na e-mail ona@mfdnes.cz nebo na adresu Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00. Odměny za dopisy rozesíláme jednou měsíčně. Ani nevíte, jak jste mě potěšili a zároveň mi kápli do noty rozhovorem s tajemnou kráskou Terezou Hofovou. Až doteď jsem neznala její jméno, byla pro mne „ta charizmatická herečka s mladou tváří a šedými vlasy“. Poprvé jsem ji zaregistrovala v seriálu Mamon v roli státní zástupkyně, kterou zahrála bravurně. Na několika stránkách jsem v ní poznala neuvěřitelně silnou, vyrovnanou ženu a její vyprávění pro mě bylo studnicí inspirace a povzbuzením.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Čeká vás společenská událost, která pro vás bude důležitá. Máte charizma a jste přátelští, proto přitahujete pozornost. Osloví vás pár neznámých lidí, kteří ovlivní vaši budoucnost. Dočkáte se cenné rady, ale také nabídky na práci, kterou budete zvažovat.

LEV 23. 7. – 22. 8.

V příštích dnech by na sebe měli být opatrní ti, kteří nejsou obdaření talentem pro sport. Hrozí, že se necháte vyhecovat a pustíte se do činnosti, kterou si můžete ublížit. Zahoďte ješitnost a raději přiznejte, že se necítíte, než abyste léčili případné zranění.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.