Nájmy

MF DNES - - PRAHA -

ČVUT v Praze - Správa účelových zařízení, Vaníčkova 7, Praha 6 přijme: Právníka. Požadavky: VŠ vzdělání a praxe v oboru, znalost práce na PC – MS Office, znalost právních předpisů, znalost veřejných zakázek výhodou, komunikační a prezenční dovednosti v ústním i písemném projevu, odpovědnost, spolehlivost, loajálnost a diskrétnost. Popis práce: odpovědnost za soulad činnosti firmy s platnou legislativou, poskytování právního poradenství, sledování nových právních předpisů a jejich implementace, tvorba a připomínkování návrhů smluv, revize stávajících dokumentů, zajištění kompletního průběhu veřejné zakázky a koordinace veškeré činnosti při realizaci. Nástup: dle dohody. Pokud vyhovujete uvedeným požadavkům, zašlete nám Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail Adela.Vozenilkova@cvut.cz do 30. 11. 2016.

Požadavky: VŠ vzdělání – přednostně ekonomického směru, znalost pracovně právní legislativy a mzdových předpisů, praxe v oboru minimálně 5 let, znalost práce na PC – MS Office, znalost mzdového a personálního systému EGJE výhodou, dobré komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost a spolehlivost, morální bezúhonnost. Nabízíme: samostatnou a zodpovědnou práci i na zkrácený úvazek (min. 0,5 úv.), 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, motivující mzdové ohodnocení dle započitatelné praxe. Nástup: dle dohody. V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání na e-mail hana.babicka@cvut.cz do 30.11.2016. Právní zástupce zaměstnanců 02, FIOBANK, poptává byty k pronájmu a ke koupi v Praze. Právní servis zdarma.Tel: 602/219621.

Hledám pro naše solventní zaměstnance z kanceláře byty k dlouhodobému pronájmu v Praze, právní servis zajištěn. Tel: 274784428.

Pro dva studenty VŠ doktorantského studia hledáme byt k dlouhodobému pronájmu v Praze. Tel:723047669

Manželský pár z Anglie hledá byt v Praze, k dl. pronájmu.T.: 603252661

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.