LUNÁRNÍ KALEND Ř

ANEB CO KDY DOMA DĚLAT

MF DNES - - TIPY&TRIKY -

STŘEDA, 23. LISTOPADU Na zahradě dohánějte všechno, co do zimy musíte udělat. Doma prohlédněte šatník, a to, co jste déle než rok neměli na sobě, dejte na charitu. ČTVRTEK, 24. LISTOPADU Doma uklízejte, vyrábějte voňavé koupelové a tělové oleje. Připravte si pečený čaj. Zkontrolujte růže a obalte je rohoží nebo chvojím.

PÁTEK, 25. LISTOPADU Slámou zakryjte choulostivější cibule, které přes zimu zůstávají v zemi. Nakupte si ozdobné svíčky, pořiďte si huňaté teplé pokrývky a polštáře.

SOBOTA, 26. LISTOPADU Hojně zalijte květiny jak doma, tak ty, které máte v zimní zahradě. Udělejte si pořádek v zásuvkách a nejrůznějších krabicích.

NEDĚLE, 27. LISTOPADU Jestli nemrzne, zalévejte venkovní jehličnany a trvalky. Zkontrolujte zavařeniny a plesnivé bez milosti vyhoďte. Perte s polovinou prášku.

PONDĚLÍ, 28. LISTOPADU Využijte Luny ze Štíra a vykopávejte kostival a další léčivky, u kterých se využívá kořen. Zkontrolujte si složenky, zaplaťte veškeré účty.

ÚTERÝ, 29. LISTOPADU Při příznivém počasí můžete prořezat stromy. Zlomené nebo poškozené větve odřízněte a spalte. Doma moc netopte, Luna ve Střelci hřeje.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.