... od 1. listopadu 2016 je výlučným poplatníkemdanězpřevodunemovitostivždy pouze kupující, už to nebude na dohodě?

MF DNES - - KŘÍŽOVKA - Www.vileda.cz

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Každý rok se těším na předvánoční vydání vašeho magazínu a posílám také svůj příspěvek: Pro svou dcerku jsem vyrobila adventní kalendář. Nasbírala jsem 24 malých, lichých a nepotřebných rukaviček. Se sháněním mi pomohli i přátelé. Na každou rukavičku jsem přišila papírovou hvězdičku s číslem a naplnila je drobnými dobrotami, hračkami apod. Všech 24 rukaviček jsem připevnila na stromeček vytvořený z umělohmotné girlandy. Nyní již kalendář čeká na první prosinec. Krásný předvánoční čas přeje

HANA DURČANSKÁ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

TRADIČNÍ VÝROBA VĚNCŮ

Dnešní magazín s tématem adventního vyrábění přišel jako na zavolanou. Zveřejněné nápady a inspirace se budou hodit. O víkendu totiž nastává adventní čas a je tedy potřeba postarat se o potřebnou výzdobu domu nebo bytu.

V sobotu se sejdeme na našem již tradičním vití adventních věnců. Kromě přírodního materiálu (chvojí, túje, buxus, cesmína, mahon, slaměnky, šípky, jmelí, jeřabiny, oříšky, kaštany, šišky, sušené rostliny apod.) jsou potřeba korpusy na věnce – slámové, polystyrénové nebo z proutí. Nezbytností jsou zahradnické nůžky, vazačský drátek a tavicí pistole. Svíčky, stuhy a ozdoby, případně přírodní přízdoby, zvolí každý podle své představy, jak by měl finální produkt vypadat.Krom toho, že výsledkem snažení jsou krásné adventní věnce a aranže, ochutnáme navzájem donesené dobroty, vyměníme recepty. Prostě zároveň proběhne takový malý Autoři dopisů získávají mop na všechny druhy podlah Easy Wring Ultramat od Viledy. Je vybaven praktickým pedálem, který mop vyždímá do poslední kapky. Optimální savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna. Více informací na dámský klub. Ještě kdyby někdo za nás napekl vánoční cukroví a uklidil. Ale i přesto je to fajn setkání a advent může začít.

Na fotografiích jsou záběry z loňského vití adventních věnců.

KRISTÝNA, E-MAIL

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.