Kett s orosházi gy zelem a nyitányon

Bekes Megyei Hirlap - - SPORT -

STATISZTIKA PSC I.– PET- BAU ASE OROSHÁZA I. 2:6

Extraligás női mérkőzés, Budapest. Orosházi győztesek: Tóth E. 3, Csáki 1, Horváth L. 1, a Csáki, Tóth E. páros.

A tavaszi nyitány első napján szombaton az orosháziak nyerték a párosok csatáját. Ezt követően az egyéni mérkőzések során Tóth Edina vezérletével magabiztosan szerezték meg a győzelmet a vendégek a tehetséges fővárosi fiatalok ellen.

PET- BAU ASE OROSHÁZA I.– UNIVER KECSKEMÉT 6:3

Vereséget szenvedett a bajnok otthonában a békési férfiegyüttes.

Extraliga, női, Orosháza. Orosházi győztesek: Tóth E. 3, Horváth L. 2, Csáki 1.

A vasárnapi összecsapáson a párosok csatáját 3:2-re a vendégek nyerték, ahogyan az őszi idényben is. A folytatásban a hazai együttes tagjai jobban összpontosítottak, és a jó formában lévő Tóth Edina vezetésével megnyerték a mérkőzést.

CELLDÖMÖLKI VSE– BÉKÉSI TE 7:0

Extraliga, férfi, Celldömölk. A vasárnapi találkozóra Kovács János sérülése miatt csak két játékossal utazott el a békési együttes. A párosoknál a Kiss Dániel, Szabó Krisztián kettős 3:1-re kapott ki, úgy, hogy a negyedik szettben 10:6ra vezetett, és esélye volt az egyenlítésre a Fazekas P., Szita kettős ellen. A folytatásban a bajnokcsapat a papírformának megfelelően nyerte a mérkőzést, a vendégek csak két szettet tudtak nyerni.

A szombati Szerva ASE–Békési TE extraligás férfimérkőzés elmaradt, mert a békésiek a kedvezőtlen időjárási viszonyok miatt nem tudtak elutazni Szécsénybe.

STATISZTIKA PSC II.– PET- BAU ASE OROSHÁZA II. 16:2

NB I, női, Budapest. Orosházi győztes: Szabó M. 2.

Az orosháziak csak hárman utaztak a szombati találkozóra, így nem tudták szorosabbá tenni a mérkőzést.