Babócsán nyert a Lelle

Megyei I. osztályú bajnokság: elverték a Nagyatádot Tabon

Somogyi Hirlap - - Sport - Fenyő Gábor gabor.fenyo@mediaworks.hu

Az éllovas Balatonlelle Balogh László duplájával mindhárom pontot begyűjtötte Babócsán, a második Nagyatád viszont alulmaradt Tabon, így újra három pontra nőtt a különbség a két egylet között.

Bár a házigazda Marcali az utolsó fél órában emberhátrányban játszott, a játékosedző Kőrösi András két remekbe szabott szabadrúgásgóljával mégis otthon tartotta mindhárom pontot a Magyaregres ellenében.

A Balatonkeresztúr–Toponár rangadó is hazai sikerrel zárult; igaz, a vendég toponáriak kilencen fejezték be a mérkőzést.

A 18. FORDULÓ EREDMÉNYEI MARCALI–MAGYAREGRES 2–1 (1–1)

Marcali, 80 néző. V.: Kiss Sz. Gólszerzők: Kőrösi A. 2, illetve Czimondor. Kiállítva: Maros (Marcali) a 62. percben szándékos szabálytalanságért. A Marcali ifjúsági csapata szabadnapos volt. Ivusza István KAPOSMÉRŐ–SOMOGYVÁR 1–1 (1–1)

Kaposmérő. V.: Béres. Gólszerzők: Horváth M., illetve Kaczur. Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposmérő–Somogyvár 9–0. CSURGÓ–NAGYBAJOM 0–0

Csurgó, 100 néző. V.: Godina. Az ifjúsági mérkőzésen: Csurgó–Nagybajom 2–1. Kiss Béla TAB–NAGYATÁD 3–0 (1–0)

Tab, 150 néző. V.: Böröczi. Gólszerzők: Ladiszlai 2 (egyet 11-esből), Csizmadia M. Az ifjúsági mérkőzésen: Tab–Nagyatád 4–2. Gombér György SEGESD–BALATONI VASAS 2–1 (2–0)

Segesd, 110 néző. V.: Takács M. Gólszerzők: Büki, Horváth A., illetve Schütz. Kiállítva: Joó G. (Balatoni Vasas) a mérkőzés lefújása után. Az ifjúsági mérkőzésen: Segesd–Balatoni Vasas 3–1. Pintér Tibor BALATONKERESZTÚR– TOPONÁR 2–1 (1–0)

Balatonkeresztúr. V.: Mód. Gólszerzők: Börczi, Gelencsér A., illetve Haruna. Kiállítva: Farkas P. (Toponár) a 13. percben, Ivusza T. (Toponár – játékosedző) a 83. percben. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr–Toponár 1–4. MEZŐCSOKONYA–KARÁD 0–2 (0–0)

Mezőcsokonya, 80 néző. V.: Nagy J. Gólszerzők: Hadaró, Szőnyi (11-esből). Kiállítva: Plajbász (Mezőcsokonya) a 87. percben reklamálásért. Az ifjúsági mérkőzésen: Mezőcsokonya–Karád 5–2. Horváth János BABÓCSA–BALATONLELLE 0–2 (0–1)

Babócsa, 200 néző. V.: Bánfai (Baranya megye). Gólszerző: Balogh L. 2. Az ifjúsági mérkőzésen: Babócsa–Balatonlelle 1–2. Kálsecz István

Fotó: Németh András

A középmezőnyben található Balatoni Vasas szakmai munkájában az egykori népszerű játékos, a siófoki Hrubeschként ismert Horváth László is tevékeny részt vállal