Közel voltak a pontszerzéshez

Tolnai Nepujsag - - SPORT -

Női NB I./B, Nyugati csoport, 16. forduló. Szekszárdi FGKC– Vasas SC 21–23 (12–11). Szekszárd, 300 néző. V: Sándor Gy., Szabó B. Szekszárd: Pálinkás – Grénus 3, Weigel 5, Nagy Sz. 7 (5), Fehér T. 3, Tauker Eszter, Gyenis 2. Csere: Tancz (kapus), Tóth B. 1, Lengyelfalusy. Vezetőedző: Tabajdi Ferenc. Hétméteresek: 7/5, ill. 2/1. Kiállítások: 2, ill. 10 perc. – A mérkőzés nagyobb részében jól küzdöttünk, de sajnos számunkra a legrosszabbkor jött a szünet. A második félidőben volt egy időszak, amikor nem védekeztünk megfelelően, az akkor összeszedett hátrányunkat ledolgozva próbáltunk visszajönni a meccsbe. Hogy ez nem sikerült, abban a kihagyott ziccerek és hétméteresek akadályoztak meg minket – értékelt Tabajdi Ferenc.