Böde Dániel 100. találata

Tolnai Nepujsag - - CÍMLAP - Berg S.

Góllal ünnepelte meg magyar állampolgárságát a Videoton brazil születésű védője, Paulo Vinícius, ezzel győzelemhez segítette az első helyét őrző fehérvári csapatot. Bódog Tamás, az új edző így kieső helyen veszi át ma a Diósgyőr kispadját. Az MTK idén először nyert saját stadionjában, s öt ponttal ellépett a kieső zónától. Az angyalföldiek vereségéből a Budapest Honvéd jöhetett volna ki a legjobban, ám a 91. percben két pontot hagyott a Szusza Ferenc Stadionban. Utóbbi két eredménynek a Ferencváros örülhetett, amely a Haladást fektette két vállra. Böde 100. NB I- es gólját szerezte, Thomas Doll szerint pedig ismét harcban vannak a bajnoki címért.

Eredmények. Videoton–Diósgyőri VTK 2–0 (2–0). Felcsút, 2455 néző. V.: Berke. Gól: Vinícius (33.), Jagodinszkisz (36., öngól).

Mezőkövesd Zsóry FC– Gyirmót FC Győr 1–1 (0–1). Mezőkövesd, 1518 néző. V.: Farkas Á. Gól: Molnár G. (63.), illetve Bojovics (22.).

MTK Budapest–Vasas 1–0 (1–0). Új Hidegkúti Nándor Stadion, 2971 néző. V.: Bognár. Gól: Ramos (42.).

Ferencváros– Swietelsky Haladás 3–1 (3–0). Groupama Stadion, 6983 néző. V.: Szőts. Gól: Moutari (1.), Gera Z. (20., 11- esből), Böde (44.), illetve Jancsó (69.).

Újpest–Bp. Honvéd 1–1 (0–1). Szusza Ferenc Stadion, 3130 néző. V.: Kassai. Gól: Angelov (91.), illetve Zsótér (27.).

A magyar válogatott portugáliai vb-selejtezője miatt a bajnokságban szünet következik. A következő fordulót április 1-jén játsszák.