خانمهابخوانند

Asre Ertebat - - گوناگون - نگار احمدی

اپلیکیشــن هايی که اين هفته برای معرفی در نظر گرفته ايم مربوط به زيبايی هستند. اگر از آن دسته افرادی هستید که به محصولات آرايشــی، ترفندهای زيبايی و مواردی از اين قبیل اهمیت میدهید، اپلیکیشنهای اين هفته را از دست ندهید.

پنکک

اپلیکیشــن « پنکک » برای کاربران فرصتی فراهم کــرده تا با محصولات آرایشی و بهداشتی مختلف آشنا شوند و در صورت تمایــل آنها را خریداری کنند. در این برنامه انواع محصولات در گروههــای عطر و ادکلن، لوازم بهداشتی، آرایشی و برقی دستهبندی شدهاند تا بهراحتی محصول مورد نظر را بیابید. پنــکک علاوه بر معرفــی برندهای مختلــف، به معرفی نمایندگی آنها و ســالنهای زیبایی میپردازد و محل آنها را وی نقشه نمایش ميدهد. برای استفاده از قابلیتهای این برنامه مانند خرید آنلاین لازم است یک حساب کاربری ایجاد کرده و به آن وارد شوید. در مرحله ایجاد حساب کاربری میتوانید اطلاعات شخصیتان را وارد سیستم کنید تا کالاهایی متناسب با این خصوصیات به شما پیشنهاد شوند. به کمک این برنامه کاربردی میتوانید خصوصیات ظاهری خود را بهتر بشناسید و با استایلهای آرایشی مناســب با نوع چهره و رنگ پوست خود آشنا شــوید. به این منظور، بخشهایی با عنوانهای «فیلمکده» و «مجله» وجود دارند که در آنها به ترتیب فیلمها و نکات آرایشی کاربردی گنجانده شده است. پنکک با همه امکاناتش برای سیستمعامل اندروید بهصورت رایگان موجود است و نسخه iOS آن بهزودی عرضه خواهد شد.

‪Beautylish - Beauty Tips, Makeup and Hairstyles‬

اپلیکیشن Beautylish یکی دیگر از برنامههایی اســت کــه در این زمینه میتــوان معرفی کــرد. ایــن برنامه محبوب، شــما را با محصولات جدید آرایشی، بهداشــتی و مراقبت از پوست آشــنا کرده و امکان خرید آنها را برایتان فراهم میکند. به کمک این برنامــه میتوانید با مدلهای جدید آرایش مو، صورت و طراحی ناخن آشنا شــده و ایدههای جدید بهدست آورید. یادگیری تکنیکهای جدید از طریق ویدیوهای آموزشی موجود در برنامه که تکنیکهای آرایشی را مرحله به مرحله آموزش میدهند، یکی دیگر از نکات مثبتی است که راجع به Beautylish میتوان بیان کرد. این برنامه که برای سیســتمعاملهای اندروید و iOS عرضه شده است، بخشی را برای ارتباط شما با متخصصان پوست، مو و زیبایی فراهم کرده اســت که از این طریــق میتوانید پرســشهاي خود را مطــرح کرده و مشــکلاتتان را برطــرف کنید. بــرای بهرهمنــدی از امکانــات برنامه

Beautylish نیازی به پرداخت هزینه نیســت و بهصورت رایگان قابل دریافت است.

‪Plum Perfect‬

از مهمترین نکات زیبایی این است که بدانید چه رنگهایی با پوســت شما سازگاری دارند و چه نوع آرایشی برای صــورت شــما مناســبتر اســت. اپلیکیشن ‪Plum Perfect‬ میتواند مشاور شما در این زمینه باشد و با افتخار تاکیــد میکند که با اســتفاده از این برنامه، هرگز اشــتباهات آرایشیتان را تکرار نخواهید کرد. برای استفاده از امکانات برنامه Plum

Perfect لازم است با دوربین موبایل خود عکسی از صورت خود تهیه کنید و در برنامه وارد کنید تا ‪Plum Perfect‬ با بررسی اجزا صورت و تن رنگ صورتتان، بهترین رنگها و لوازم آرایشی را به شما معرفی کند. تنها با یک سلفی از بهترین استایل آرایشی برای خودتان بهرهمند خواهید شد. لوازم آرایشی که این برنامه به شما پیشنهاد میکند نیز میتواند شما را در خرید لوازم آرایشی یاری دهد و با خرید از طریق برنامه، این کار با سهولت بیشتری انجام شود. اپلیکیشن برای سیستمعامل iOS طراحی شده و بدون پرداخت هزینه قابل دریافت است.

beGlammed

اپلیکیشن beGlammed طراحی شده تا خدمات آرایشــگری مورد نیاز شما را در منزل تامین کند. با این برنامه کافیاست حرفه مورد نظرتان راانتخاب کنید تا برنامه شخصی مجرب را برای خدمات آرایشگری به شما معرفی کند. به کمک این اپلیکیشــن میتوانید در منزل خود از خدمات آرایشــگری بهراحتی بهرهمند شوید. این اپلیکیشن در حال حاضر تنها در تعداد کمی از شهرهای دنیا قابل استفاده اســت. اما طراحان این برنامه در نظر دارند در آیندهای نهچندان دور، به فهرست این شهرها و سرویسهای برنامه بیفزایند. اپلیکیشن beGlammed روی دیوایسهایی با سیستمعامل اندروید و iOS قابل اجرا است و بهصورت رایگان میتوانید آن را دریافت کنید.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.