گفتوگوی آنلاین کاربران ایرانی با کارشناسان هواوی

Asre Ertebat - - موبايل -

شــرکت هواوی در ادامه ارایه خدمات متنوع به مشــتریان خود در دنیا اقدام به ارایه خدمات پس از فــروش جدیدی به کاربران ایرانی کرد و بــه همین منظــور هماکنون امــکان ارتباط بدون واســطه از طریق گفتوگوی آنلاین )چت( کاربران ایرانی هواوی با کارشناسان فنی این شرکت به صورت 24 ساعته در گوشیهای خودشان فراهم شده است. هواوی به عنوان یکــی از پرفروشترین برندهــا در دنیا و ایران، راهنماییهای لازم را در تمامــی زمینههای مرتبط با محصولات، خدمات، گارانتی، نمایندگیها و غیره با استاندارد فنی بالا و سریع، در اختیار کاربران ایرانی قرار میدهد. امکان گفتوگوی آنلاین )چت( در گوشــیهای هواوی از طریق نرمافزار HiCare که به صورت پیشفرض در همه آنها نصب شده است، در دســترس تمامی کاربران هواوی قرار دارد. با بهرهگیری از امکان گفتوگوی آنلاین در این نرمافزار، به صورت 24 ساعته، کاربران حتی در ایام تعطیل میتوانند با کارشناســان هواوی به صورت مستقیم و آنلاین به هر دو زبان فارسی و انگلیسی گفتوگو داشته باشند. حمید شــاهرخنیا، مدیر ارشــد بخــش خدمات پــس از فروش هواوی در این ارتبــاط گفت: ما در هواوی عــلاوه بر مرکز تماس تلفنی، تســهیلات جدیدی برای چت آنلاین با کاربرانمان در نظر گرفتهایم تا آنها بتوانند به صورت بدون واسطه به خدمات مورد نیاز محصولات خود دسترسی داشته باشند. همچنین در این سامانه علاوه بر خدمات و تعمیرات، کارشناســان ما پاسخگوی هرگونه سوال در ارتباط با محصولات هواوی قبل از خرید، در حین خرید و پس از خرید خواهند بود. نکته قابل توجه این است که این پشتیبانی از سمت هواوی محدود به خریداران محصولات این شــرکت نیســت و تنها از طریق یک مرورگر و استفاده از لینک https://goo.gl/ 8zspMf میتوانید از خدمات هواوی بهرهمند شوید. در خبر دیگری از این شرکت، هواوی توانســت اخیرا دو جایزه از انجمن صدا و تصویربرداری اروپا EISA( ) برای دو محصول خود دریافت کند. به همین منظور انجمن مذکور جایزه «دوربین گوشــی هوشمند سال“)2017-2018 ‪EISA Smartphone Camera‬ ) برای گوشی HUAWEI P10 و همچنین جایزه «محصول پوشیدنی ســال” ) 2017-2018 ‪EISA Wearable Device‬ ) برای محصول 2 ‪HUAWEI Watch‬ خود که یک ساعت هوشمند است، به شرکت هواوی اهدا کرد.

هواوی در سالهای قبل هم از این انجمن جوایزی برای محصولات خود دریافت کرده بود که به عنوان نمونه میتوان به جایزه بهترین گوشی سال که در سال 2013 به گوشی P6 این شرکت داده شد، اشاره کرد. هواوی در مدل P10 با همکاری شرکت صاحبنام Leica دوربین قدرتمندی طراحی کرد که کیفیتی متمایز را به دنیای گوشیهای تلفن همراه عرضه و نامزد دریافت جایزه برای دوربین تلفن همراه از انجمن صدا و تصویربرداری اروپا EISA() شد. دوربین تعبیه شده در مدل P10 از دو لنز برای تجربه عکاسی با جزییات مشابه دوربینهای حرفهای برخوردار است. این دوربین از تکنولوژیهایی مانند تشخیص سهبعدی چهره و نوردهی داینامیک برای عکاسی با کیفیت عالی بهره میبرد.

2 ‪HUAWEI Watch‬ هم به عنوان یک ســاعت هوشمند در رده محصولات پوشــیدنی حرفهای زیادی برای گفتن دارد به همین دلیل جایزه محصول پوشیدنی سال را از این انجمن به خود اختصاص داد. این ساعت سبک و راحت که بخش روی بدنه آن از سرامیک ساخته شده، از قابلیتهای متنوعی مانند ارتباط مستقل

4G، بلوتوث، GPS و نرمافزارهای سلامتی بهره میبرد. گلوری ژانگ، مدیر ارشد بازاریابی شرکت هواوی در ارتباط با دریافت این دو جایزه گفت: ما برای دریافت دو جایزه از سازمان معتبری چون

EISA برای دو محصول P10‬ و ‪2 Watch خود بسیار خوشحال هستیم. از تلفنهای هوشــمند گرفته تا محصولات پوشیدنی، ما همه تلاش خود را برای از بین بــردن محدودیتهای تکنولوژی و طراحی خواهیم کرد تا تجربه ایجاد کنیم که به شکل هوشمند مردم را به چیزهایی که برای آنها بسیار مهم است، متصل کند.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.