آستین استوول

Bani Film - - سینمـا -

آستین استوول متولد 24 دسامبر 1984 بازیگر 2۳ ساله آمریکایی است. وی که از سال 9002–تاکنون مشغول فعالیت بودهاست بیش از همه برای بازی در «داستان دولفین» و «عشق وترس» و «ویپلش» شناخته می شود.

وی که بازیگر فیلم «پل جاسوسان» استیون اسپیلبرگ در سال 2015 بود، از دبیرستان برلین در سال 200۳ فارغالتحصیل شد و کارش را بر بازیگری متمرکز ساخت. وی بعد وارد دانشگاه کانتیکت شد و در رشته هنرهای نمایشی تحصیل کرد. وی در چندین نمایش از تئاتر کنتیکات روی صحنه رفت و سال 2007 از دانشگاه فارغ التحصیل شد.

استوول برای سال 2016 و پس از آن با چند فیلم راهی پردههای نقرهای شده و خواهد شد که عبارتند از: «عظیم الجثه» به کارگردانی ناچو ویگالوندو/ زمان اکران: 9 سپتامبر 2016 این فیلم کانادایی-اسپانیایی که بر مبنای داستانی علمی-تخیلی ساخته شده درباره زن جوانی به نام گلوریا است که هم شغلش و هم نامزدش را در نیویورک از دست میدهد و به شهر زادگاهش برمیگردد تا ارتباطی عجیب با یک مخلوق متفاوت را تجربه کند. آن هاتاوی و دن استیونس دیگر بازیگران فیلم هستند.

«استریتون: اولین عمل» ساخته سیمون وست/

زمان اکران: 2016 در بریتانیا این درام درباره یک سرویس دریایی مخصوص بریتانیایی است که مسئولیت نابودی یک شبکه تروریسم بینالمللی را برعهده دارد. دومینیک کوپر، جما چان و تیلر هوچلین دیگر بازیگران فیلم هستند.

«نبرد جنسیتها» به کارگردانی جاناتان دیتون و والری فاریس/ زمان اکران: نامشخص/ در مرحله پیش تولید این فیلم کمدی درباره بابی ریگس قهرمان سابق تنیس است که با بیلی جین کینگ در یک نمایشگاه بزرگ روبهرو می شود و «نبرد جنسیتها» شکل میگیرد. داستان این فیلم را سیمون بوفوی نوشته و اما استون و استیو کارل دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم بازی میکنند. «سربازان سواره» ساخته نیکوالی زمان اکران: 19 ژانویه 2018 این درام جنگی آمریکایی بر مبنای فیلمنامه پیتر کریگ و تد تالی که با اقتباس از کتابی غیرداستانی به قلم دان استنتون خلق شده، ساخته شده است. این کتاب درباره افسری از سازمان سیا است که پس از رویداد 11 سپتامبر به افغانستان فرستاده میشود. کریس همسورت ومایکل شنون و مایکل پنا دیگر بازیگران این فیلم هستند.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.