تحول انسان ها درگذر زمان

Bani Film - - تلویزیون -

گروه تلویزیون- زینب علیپور: منوچهر هادی پس از ساخت مجموعه «عاشقانه» برای مخاطبان شبکه خانگی که با استقبال هم از جانب مخاطبان روبرو شد، بار دیگر به تلویزیون بازگشت و این روزها سخت مشغول ساخت سریالی با عنوان «پاهای بیقرار» برای مخاطبان این رسانه است. مجموعه ای تاریخی که در سه فصل برای شبکه 5 تولید می شود. فصل اول و سوم زمان حال و فصل دوم را زمان گذشته شامل میشوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی ۰6 قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند. این سریال ملودرامی خانوادگی و با قصهای عاشقانه بین دو خانواده و وصلت فرزندانشان است که اتفاقاتی را رقم می زند که به گفته بابک کایدان نویسنده این مجموعه، می توان گفت که فضای داستانی آن کمی در حال و هوای مجموعه تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه» است.

فصل دوم از سال ۷5 تا ۴6 را روایت می کند که گروه تولید این مجموعه این روزها در شهرک سینمایی غزالی مشغول کار هستند. از این رو بانی فیلم در یکی از روز های نخست تولید به پشت صحنه سریال رفته و گزارشی از روند تولید داشته که در ادامه می خوانید:

نخستین روز از تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» با حضور مدیر شبکه پنج و اصحاب رسانه شکل می گیرد. آن هم در یکی از لوکیشن های این شهرک که یک کافه قنادی در میدان ژاله است و افتتاحیه سریال در طبقه باالی این لوکیشن شکل می گیرد. مدیر شبکه در کنار بازیگران و تهیه کننده و کارگردان سریال نشسته و ایرج محمدی در حال توضیح داستان سریال و فضای کار و شرایط تولید است. حمید گودرزی، لیندا کیانی، آرش مجیدی، مهدی صبایی، سیروس همتی، سمیرا حسن پور و افسانه ناصری بازیگرانی هستند که در نخستین روز تصویربرداری در این لوکیشن حضور دارند. یکی از نکات جالب که نظر همه را جلب می کند، گریم بازیگران این مجموعه از جمله مهدی صبایی و آرش مجیدی و سیروس همتی است که با موهای فرفری و خط ریش قدیمی خودشان را برای ضبط سکانس های نخست سریال آماده می کنند. یکی از لوکیشن های این مجموعه نیز مربوط به محله مالک است که به گفته تهیه کننده بازسازی شده است. در ادامه هم منوچهر هادی و مدیر شبکه صحبت هایی درباره سریال و فضای کارهایی از این دست کردند و گروه خود را برای ضبط نخستین سکانس آماده کردند.

نخستین پالن از سریال «پاهای بیقرار» در لوکیشن تعمیرگاه «مکانیکی حقیقت» مقابل دوربین می رود. ان هم با تالوت قرآن توسط یکی از بچه های گروه و در حضور مدیر شبکه. در این سکانس آرش مجیدی در نقش مالک، مهدی صبایی در نقش قاسم و سیروس همتی در نقش سید مقابل دوربین می روند.

در این بین فرصتی مهیا می شود تا با ایرج محمدی درباره روند تولید این مجموعه گفت و گو کنیم.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.