تالش کنیم بدون شتابزدگی، کار را به سرانجام برسانیم

ایرج محمدی:

Bani Film - - تلویزیون -

محمدی که به تازگی تولید سریال «آرماند» را برای نوروز ۷۹ به پایان رسانده است، درباره سریال «پاهای بیقرار» و همکاری با شبکه پنج گفت: همه شبکه های تلویزیون زیر نظر معاونت سیما هستند و هر کدام از یک دیدگاه و منظر حائز اهمیت هستند. من خاطرات خوبی با شبکه 5 دارم و سریال های خوبی با این شبکه کار کردم. به هر حال قسمت شد که باز هم با این شبکه همکاری کنیم.

وی در ادامه افزود: واقعیت این است زمانی سریال های خوبی در این شبکه تولید و پخش می شد که مردم دوست داشتند. اما متاسفانه بی توجهی و یا کم لطفی نسبت به امور مالی سازمان صورت گرفت که به همین دلیل شرایط به گونه ای رقم خورد که فقط شبکه های یک، دو و سه بیشتر از سایر شبکه ها فعالیت می کردند. اما خوشبختانه یک مقدار به لحاظ مالی شرایط بهتر شد و از این رو روند سریال سازی شتاب خوبی گرفت. مثل شبکه نسیم که سریال تولید می کند. به هر حال این نیاز مخاطب امروز ماست که با سریال های گوناگون در ساختارهای مختلف روبرو شود.

وی همچنین درباره عنوان سریال «پاهای بیقرار» توضیح داد: این عنوان فعال برای سریال در نظر گرفته شده است، ولی ممکن است که نام سریال تغییر کند.

محمدی همچنین درباره زمان پخش سریال عنوان کرد: هنوز زمان پخش مناسبی برای سریال در نظر گرفته نشده است، اما به دلیل اینکه قصه در سه فصل طراحی شده است، یعنی داستان با زمان حال آغاز می شود و بعد به زمان گذشته می رود که فصل دوم سریال را شکل می دهد و بعد مجددا به زمان حال برمی گردد که فصل سوم این سریال را شامل می شود. اما ما کار تصویربرداری را از بخش دوم آغاز می کنیم و بعد زمان حال را می گیریم. چون بازیگران بخش حال به غیر از دو نفر که بازیگر فصل های بعدی هم هستند، در فصل های بعد تغییر می کنند. وی در پایان نیز گفت: سعی مان بر این است که بدون عجله و شتاب کار را به سرانجام برسانیم تا بتوانیم یک مجموعه پرمخاطب و دیدنی را برای مخاطبان این شبکه ارائه بدهیم. ضمن اینکه همه گروه در تالش هستند تا یک مجموعه آبرومند را تولید کنند.

پس از گفت و گو با تهیه کننده، چرخی در شهرک و لوکیشن این سریال زدیم. برخی از بازیگران در حال گریم بودند و عده ای هم از شدت گرما در یکی از لوکیشن ها مقابل کولر نشسته و فیلمنامه را مرور می کردند. عده ای هم در حال مصاحبه با خبرنگاران رسانه های مختلف بودند. منوچهر هادی نیز که سعی می کرد تمرکزش را روی کار بگذارد، در حال گفت و گو با رسانه ها نیز بود و با بازیگران هم درباره فیلمنامه صحبت می کرد.

مهدی صبایی یکی از بازیگرانی بود که درباره نقشی که در این سریال بازی می کند و کلیت کار و همکاری با منوچهر هادی با او گفت و گو کردیم.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.