«تاریکی شب، روشنایی روز» آبان روی آنتن شبکه یک

پایان تدوین 10 قسمت از سریال

Bani Film - - تلویزیون -

سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» آبان از شبکه اول پخش می شود. به گزارش بانی فیلم، تدوین سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل به قسمت ۰۱ رسید.

قاسم زاده با اعالم این خبر افزود: ما طبق برنامه ریزی مان مهر ماه سریال را تحویل به پخش می دهیم. اما گویا آبان سریال روی آنتن می رود.

وی همچنین ادامه داد: تا به امروز تدوین ۰۱ قسمت از سریال ۱۲ قسمتی به پایان رسیده است و همزمان صداگذاری و موسیقی متن کار در حال انجام است.

وی درباره موسیقی تیتراژ و خواننده عنوان کرد: فکر نمی کنم که خواننده تیتراژ داشته باشیم. البته هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.

این در حالی است که تصویربرداری سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» که از نیمه تیر آغاز شده بود، در دانشگاه تهران به پایان رسید.

فرهاد قائمیان، روزبه حصاری و نیلوفر کوخانی بازیگرانی بودند که در آخرین سکانس های این سریال حضور داشتند.

فرهاد قائمیان در نقش بهنام طریقت خیر مدرسهساز، مائده طهماسبی اکرم، بهرام ابراهیمی محمد، بهاران بنی احمدی فرشته و … در این سریال نقش آفرینی میکنند.

فرهاد قائمیان، سام کبودوند، سید مهرداد ضیایی، احسان امانی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، بهرام ابراهیمی، روزبه حصاری، مهرداد ضیایی، ناصر ممدوح، پرویز پورحسینی، امیرحسین مدرس از دیگر بازیگران «تاریکی شب،روشنایی روز» هستند. داستان این سریال در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق میافتد. این سریال داستان زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج میشود. او مجبور است جواب چرایی مشکالت امروزش را در گذشته پیدا کند و … بیش از ۰۷ درصد از قصه در زمان حال روایت میشود و ۰۳ درصد ماجرا در گذشته رخ میدهد. بهنام طریقت به همراه همسرش در گذشته دانشجوی پزشکی بودند که فعالیت سیاسی هم داشتهاند. سریال در ۱۲ قسمت ۵۴ دقیقه ای از پخش شبکه اول پخش خواهد شد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.