ماجرای رسوایی بیل کلینتون سریال می شود

Bani Film - - تلویزیون -

در اقدامی جسورانه با ساخت سریالی با موضوع دادگاه رسوایی بیل کلینتون رئیس جمهور سابق آمریکا موافقت کرده است.

به گزارش منابع اینترنتی، این شبکه قرار است با همکاری فیلمساز و تهیه کننده برنده جایزه «امی»، آر.جی کاتلر سریالی شش قسمتی با موضوع رسوایی اخالقی بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق آمریکا و وقایع دادگاه او بسازد. این سریال نامداردوژانر آن تریلر سیاسی عنوان شده است.

داستان این سریال درباره جزییات و ناگفته های پرونده رسوایی مونیکا لوینسکی است. مونیکا لوینسکی در دوره اول ریاست جمهوری بیل کلینتون در کاخ سفید به عنوان کارآموز فعالیت می کرد و پس از فاش شدن رابطه جنسی اش با رئیس جمهور آمریکا به شهرتی جهانی دست پیدا کرد. رسانه ها این رسوایی را رسوایی لوینسکی یا مونیکاگیت نامیدند.

در این سریال قرار است بیننده با اتفاقات رخ داده در اتاق های در بسته کاخ سفید و البی های سیاست مدار ها برای مهار این رسوایی و فشار کنگره بر کاخ سفید برای استعفای رئیس جمهور رو به رو شود.

این سریال بر اساس کتابی با همین نام نوشته پیتر بیکر و کتاب دادگاهی «ویلیام جفرسون کلینتون» ساخته می شود که پرفروش ترین کتاب های سال ۰۰۰۲ آمریکا از طرف نیویورک تایمز انتخاب شده اند.

قسمت اول این سریال را کاتلر به همراه دیوید ایسرائل کارگردانی می کنند. همچنین کاتلر به همراه بری جوسن از کمپانی تهیه کنندگی کار را هم به عهده دارند.

صنعت سریال سازی در دو سال اخیر توجه زیادی به داستان های واقعی، به خصوص ماجرا ها و رسوایی های افراد سرشناس داشته است. سریال «داستان جنایی کهسالگذشتهفصلاولآنپخش شد یکی از این موارد است که سعی می کند با نگاهی عمیق به وقایع خبر ساز آمریکا پرده از اسرار این وقایع بردارد و مخاطب را به درون واقعیت های برخی از جنجالی ترین پرونده های قضایی آمریکا بکشاند.

حاال این نگاه نو به ماجرای رسوایی بیل کلینتون رسیده و باید دید آیا شبکه «هیستوری» هم می تواند به مانند شبکه در خلق یک سریال پربیننده درباره یکی از وقایع جنجالی دهه نود آمریکا موفق باشد یا خیر.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.