کاظم بلوچی هم به «آنام» پیوست

بعد از عبدالرضا اکبری، مهرانه مهین ترابی ...و

Bani Film - - تلویزیون -

تصویربرداری در مرزداران ادامه دارد. به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار که پس از مهرشهر کرج به تهران رسیده بود، این روزها در حالی ادامه دارد که بازی مهرانه مهین ترابی و عبدالرضا اکبری در این سریال آغاز شده است.

همچنین بیش از نیمی از تصویربرداری سریال انجام شده است و همزمان تدوین و مراحل فنی نیز در حال انجام است.

اسماعیل عفیفه در گفت و گو با بانی فیلم خبر از اضافه شدن کاظم بلوچی به مجموعه بازیگران این سریال داد و افزود: گروه این روزها در چند لوکیشن داخلی و خارجی حوالی مرزداران کار می کنند.

هنوز زمان پخش دقیق سریال مشخص نشده است، اما احتماال این مجموعه پاییز امسال روی آنتن شبکه ۳ خواهد رفت.

تصویربرداری فاز اول سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به قلم امیر عباس پیام با حضور بازیگران شاخص آذربایجان در شهرستان کلیبر کلید خورد.

سریال «آنام» محصول گروه فیلم و سریال شبکه ۳ با مشارکت دفتر آموزش و ارتقای سالمت و دفتر سالمت جمعیت و خانواده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به کارگردانی جواد افشار که توسط امیر عباس پیام نوشته شده است.

گلچهره سجادیه، سیروس گرجستانی، علیرضا شجاع نوری، شبنم قلی خانی، امیر دالوری، فریبا متخصص، سیامک صفری، الله مرزبان و بازیگران آذری؛ شهرام خزرایی، ناصر هاشمی،مهشید جوادی، هادی افتخارزاده، وحید فرشی، امیر شاکری، شهزاد شکوریان، فیروز عاقلی، سویل شیرگیر، فاطمه حسینی، رقیه شادخواه، فریبا سهرابی، تینا عبدی، رباب رضازاده، مهدی فتحی، علیرضا موسالنی، حمید صالحی، علی پورصدیقیان، فروغ مشقتی، میثم ولی خانی، امین حاجی اکبری بازیگران این مجموعه هستند.

بازیگر سریال «هاتف» گفت: این سریال، که کارگردانی آن را داریوش یاری بر عهده دارد به دلیل پرداخت زیبا و نو، کاری جدید در حوزه آثار عاشورایی به حساب میآید.

کاظم بلوچی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتوگو با ایکنا با بیان اینکه سریال هاتف کاری متفاوت در حوزه آثار عاشورایی است، اظهار کرد: این مجموعه تلویزیونی به لحاظ پرداخت و ساختار کاری متفاوت در حوزه آثار عاشورایی به حساب میآید. در این مجموعه کارگردان سعی کرده با برداشتی جدید، نگاهی تازه به موضوعات عاشورایی داشته باشد. این سریال در تهران و کربال جلوی دوربین رفته و هماکنون بخشی از کار در حال تصویربرداری است.

وی افزود: در این سریال سعی شده تا حد امکان معنا و مفهوم عاشورا در پیام قصه نهفته باشد، البته زبانی که سریال برای خود انتخاب کرده، داستانی معاصر را در بر گرفته است. نکته دیگر درباره این سریال به گروه خوبی بر میگردد که کارگردان برای کار خود انتخاب کرده است. این امتیاز نیز به نظرم خواهد توانست بر کیفیت تاثیر مستقیم و بسیاری بگذارد.

وی ادامه داد: این سریال شب گذشته از شبکه یک سیما روی آنتن رفت. کارگردانی این کار را داریوش یاری بر عهده دارد و نعمت چگینی تهیه این سریال است.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.