تالش برای رساندن سریال «رنج پنهان» به دهه فجر

Bani Film - - تلویزیون -

تهیه کننده «رنج پنهان» گفت: در حال تالش هستیم که کار را به دهه فجر برسانیم البته اگر حوادث غیر مترقبه ای چون برف یک متری در تهران اتفاق نیفتد و تهران را تعطیل نکند.

رضا جودی تهیه کننده «رنج پنهان» در گفت و گو با میزان، درباره روند تولید این سریال گفت: مدت دو ماه پیش تولیدمان به طول انجامید و در حال حاضر وارد مرحله تولید شده و تا این لحظه 5 روز را از ضبط مجموعه «رنج پنهان» را پشت سر گذاشته ایم.

این تهیه کننده درباره تعامل و فضای همکاری عوامل «رنج پنهان» اظهار کرد: گفتن از کیفیت تعامل و همکاری دوستان با گذشت تنها 5 روز از تولید زود است اما فضای کار تا امروز خوب بوده و با تالشی که هر یک از عوامل کار دارند کار هر روز بیشتر و بهتر پیش می رود.

جودی درباره مدت زمان اتمام تولید کار و آمادگی سریال برای پخش از آنتن سیما تاکید کرد: در حال تالش هستیم که کار را به دهه فجر برسانیم البته اگر حوادث غیر مترقبه ای چون برف یک متری در تهران اتفاق نیفتد و تهران را تعطیل نکند خود را به پخش در دهه مبارک فجر می رسانیم.

وی خاطر نشان کرد: لوکیشن های کار در تهران و قزوین است و تا کنون بازیگرانی چون قطب الدین صادقی، کاوه خداشناس، اتابک نادری، فرشید زارعی فرد، سمیرا حسینی، آزاده سدیری، نسرین نکیسا، رویا اسکندانی در لوکیشن محمودیه تهران جلوی دوربین رفته اند.

گفتنی است؛ «رنج پنهان» در ۰2 قسمت 5۴ دقیقه ای برای شبکه سوم سیما تولید می شود. داستان این سریال در سال 53 با مرگ جوانی در دانشگاه شروع می شود که برادر و دوستانش را برمی آشوبد. بحران آن سال ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند. حال، سکوت خفته راهکار دیگری را پیشنهاد می کند.

رضا جودی پیش از این تهیه کننده سریال هایی نظیر«صاحبدالن»، «دوران سرکشی»، «سیامین روز»، «اغما»، «عبور از پاییز» و «وقت اضافه» را در کارنامه کاری خود دارد.

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.